Плануєте поїздку на автобусі? Ви повинні це пам’ятати!

Картинки по запросу Плануєте поїздку на автобусі? Ви повинні це пам’ятати!
Картинки по запросу Плануєте поїздку на автобусі? Ви повинні це пам’ятати!

Ви берете участь у плануванні та організації поїздки на автобусі? Не забудьте врахувати, серед іншого, робочий час водія, а також для безпеки перевезених осіб перевірити транспортний засіб у відповідних службах.

Безпечна организация пассажирских перевозок- це насамперед виключення порушень, які найчастіше є наслідком поганого технічного стану транспортного засобу або перевищення робочого часу водія. Дуже часто туроператор, плануючи його тривалість, маршрут та атракціони для відвідування, не враховує робочий час водія. За кілька днів до поїздки необхідно повідомити перевізника про те, що в день відправлення водій буде підданий контролю міліції, з точки зору ефективності транспортного засобу, аналізу робочого часу та тверезості водія.

Робочий час водія

Професійний водій дотримується суворих правил, що обмежують його активність у справах водіння, тому графік поїздки слід обговорити з перевізником за кілька днів до запланованої поїздки. Завдяки цьому людина, що керує транспортним засобом, має можливість планувати маршрут з точки зору власного щоденного відпочинку, не наражаючи на небезпеку себе та інших учасників дорожнього руху. Водій не повинен продовжувати години їзди та скорочувати відпочинок.

Звичайно, кожну відпустку можна спланувати так, щоб побачити всі заплановані пам’ятки та рухатися з урахуванням стандартів, що містяться в положенні. Однак для цього потрібно знати положення, безпосередньо пов'язані з роботою водіїв, які часто є великим бар'єром для людей, які планують поїздки з дітьми та молоддю.

Що слід враховувати при плануванні поїздки

Організовуючи поїздку, варто застосувати наступні правила, і таким чином зробити свою відпустку приємною та безпечною.

Час - сплануйте його так, щоб ви могли встановити перевірку міліції перед тим, як виїхали (звичайна перевірка може зайняти 15-60 хвилин).

Маршрут подорожі - визначаючи маршрут, використовуйте карти, щоб хоча б приблизно знати час у дорозі між пунктами (пам’ятайте, що середня швидкість автобуса повинна становити 60-70 км/год.). Час у дорозі автобуса повинен бути не більше 4 годин і 30 хвилин безперервної їзди.

Відпочинок - до вищезазначеного часу водіння абсолютно необхідно додати мінімум 45 хвилин для обов’язкового відпочинку водія, що також стане в нагоді учасникам поїздки. Перерва на 45 хвилин (або дві за 15 та 30 хвилин) повинна відбуватися у безпечному для учасників подорожі місці, тобто лише на позначених автостоянках.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі