Сумські хокеїстки повернулися з медалями з Білорусі

З 27 листопада по 2 грудня в с.Озери Гродненської області (Республіка Білорусь) проходив VI міжнародний турнір «Озерний старти» серед дівчат та юнаків 2007-2008 р.н.

У змаганнях взяли участь 22 команди дівчат і юнаків (10 команд юнаків та 12 команд дівчат) з чотирьох країн: Білорусі, Литви, Росії та України - понад 300 спортсменів, повідомляє sportclub.sumy.ua.

Від сумської СДЮШОР «Динамо» в турнірі брали участь три команди дівчат: «Україночка» (тренер Свістюр Є.Ю.), «Сумчаночка» (тренер Ткач Н.В.) і «Торнадо» (тренер Нюкіна І.А.).

За результатами змагань, «Сумчаночка» завоювала срібні нагороди, «Україночка» стала бронзовим призером, а «Торнадо» зайняла п'яте місце.

Крім цього, кращим воротарем турніру було визнано Діану Сердюк з «Торнадо».тами змагань, «Сумчаночка» завоювала срібні нагороди, «Україночка» стала бронзовим призером, а «Торнадо» зайняло п'яте місце.

Крім цього, найкращим воротарем турніру було визнано Діану Сердюк з «Торнадо».