• Головна
  • Переваги сонячної енергії у вашому домі
Реклама
23:26, 27 листопада 2019 р.

Переваги сонячної енергії у вашому домі

Реклама
Картинки по запросу Переваги сонячної енергії у вашому домі

Картинки по запросу Переваги сонячної енергії у вашому домі

Сонячні електростанції https://joule.net.ua/catalog/solnechnye-elektrostantsii надають багато переваг, насамперед економічного та екологічного характеру. У статті також обговорюються інші переваги фотоелектричних панелей, які роблять їх стабільними інвестиціями.

Стабільне та надійне джерело енергії

Хоча вугілля потрібно добувати, транспортувати та спалювати, Сонце невтомно забезпечує нас величезною кількістю енергії! За деякими оцінками викопного палива, нам вистачить лише на 40 років, а сонце вічне в нашій людській перспективі.

Сонячні батареї виробляють чисту енергію без шкідливих викидів на відміну від газу, нафти чи вугілля, які виділяють високий рівень СО2, що, в свою чергу, сприяє глобальному потеплінню та шкодить навколишньому середовищу. Встановлюючи сонячні батареї, ми сприяємо покращенню стану навколишнього середовища та зменшенню викидів вуглекислого газу.

Довговічність і просте обслуговування

Хоча необхідність підтримувати сонячні батареї у справному стані слід вважати недоліком, їх обслуговування є менш вимогливим, ніж може здатися, і - як таке - також може бути поставлено на сторону переваг.

На панелях практично немає рухомих деталей, які завжди більш уразливі до пошкоджень, ніж статичні деталі. Це означає, що їх обслуговування виключає змащування маслом або заміну зношених деталей. Сонячні панелі легко встановлювати та видаляти, завдяки їх модульній конструкції.

Іноді варто підписати договір технічного обслуговування зі спеціалізованою компанією. У такому договорі ми можемо вказати кількість технічного обслуговування за рік. Зазвичай очищення сонячних панелей два-три рази на рік достатньо, щоб забезпечити їм найкращі показники.

Рентабельність інвестицій та постійний прибуток

У той час, коли процентна ставка на ощадних рахунках низька, а фондовий ринок - ризикована інвестиція, сонячні батареї пропонують нам постійні заощадження. В Україні витрати на встановлення сонячних панелей можуть окупитися навіть через 7 років. Після закінчення цього часу ви отримаєте насолоду від безкоштовної енергії та заощаджених грошей.

Розрахунки багатьох різних споживчих організацій, і навіть уряду, показують, що практично немає кращих інвестицій, ніж сонячні панелі. Прибуток, який вони дають, перевищує найбільш вигідні ощадні рахунки (до 3 разів).

Окрім того, сонячні панелі додають вартості вашій власності. Продаючи будинок, ви можете додатково врахувати вартість всієї сонячної установки. Дослідження показали, що покупці готові заплатити більше грошей за будинок із наявним встановленням сонячних панелей.

Тривалий термін служби

Сонячні панелі довговічні і можуть працювати десятиліттями. Стандарт полягає в тому, що виробники дають 12 років гарантії на продукт і 25 років гарантії на певні елементи, а якщо гарантія закінчиться, сонячні батареї можуть працювати довгі роки. Про стійкість сонячних ферм свідчить і той факт, що найстаріша сонячна електростанція у світі працює вже понад 60 років і досі функціонує належним чином.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...