• Головна
  • У Сумах завершують термомодернізацію стаціонару КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»
фото
15:10, 6 листопада 2019 р.

У Сумах завершують термомодернізацію стаціонару КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди»

фото

У Сумах завершується комплексна термомодернізація стаціонару КНП «Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди».

Роботи стали можливі завдяки співпраці міста з Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини, що фінансує проєкт GIZ «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», повідомляє міськрада.

Хід робіт перебуває на постійному контролі міської влади та німецьких фахівців. Зокрема, сьогодні перший заступник міського голови Володимир ВОЙТЕНКО та представник Німецького товариства міжнародного співробітництва, експерт з технічного нагляду Штефан МІНІХЮБЕР відвідали лікарню та оглянули перебіг ремонту.

«Ми давно співпрацюємо з українськими містами. Суми заявили про себе, як відповідальне місто. Протягом усього періоду роботи над проектом, у нас майже не було зауважень», – зауважив Штефан Мініхюбер.

За словами першого заступника міського голови Володимира Войтенка, досвід Німеччини показує, що завдяки простим заходам з раціонального енергоспоживання, які не потребують значних коштів, вдається помітно заощадити на енергоносіях.

Роботи з термомодернізації дитячої клінічної лікарні виконує ТОВ «Електроленд», який став переможцем відкритих торгів. Згідно проєкту в будівлі проводять комплексне утеплення стін, цоколю, перекриття даху та підвалу. Нещодавно завершили облаштовувати індивідуальний тепловий пункт та відновлювати ізоляцію трубопроводів.

Наразі триває заміна вікон та зовнішніх дверей на металопластикові з подвійним склопакетом. За словами експерта з технічного нагляду, нові вікна та двері дозволять значно зменшити втрати тепла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...