Реклама
12:21, 30 жовтня 2019 р.

Заправні колонки

Реклама
Картинки по запросу Заправні колонки

Картинки по запросу Заправні колонки

Зберігання та поводження зі паливом є важливою частиною багатьох видів діяльності підприємств, і правильне рішення з розподілу палива може мати вирішальне значення в якості сервісу, що надається.Заправочная станция, використовуються для роздачі палива, вона є надійним, точним і економічно ефективним приладом, який ідеально підходить для різних вимог бізнесу. Заправна станція від компанії «Petroline», це кращий спосіб створити умови для подачі палива за дуже конкурентними цінами.

У каталозі представлені такі види обладнання:

·Стаціонарні колонки з відеоспостереженням;

·Підвісні колонки;

·Роздаткові колонки;

·Міні заправки;

Що таке заправна станція?

·Колонка для роздачі палива, че прилад, який розподіляє і контролює рідке або газоподібне паливо. Заправні колонки використовуються для перекачування рідкого палива. Конструкція ТРК залежить від передбачуваного типу палива. Мінливість типу палива, його займистість, температура кипіння і інші характеристики впливають на конструкцію дозатора.

·Типові колонки для роздачі палива включають в себе кілька секцій, таких як гідравлічні, дозуючі і шлангові, соплові частини. Заправні колонки, які встановлені на заправній станції, можуть містити кілька пристроїв, з'єднаних з різними резервуарами для зберігання, для подачі кількох видів палива з різним складом або октановим числом. Експлуатаційна топливораздаточная колонка безперервно працює містить електродвигун між резервуаром для зберігання і гідравлічної частиною агрегату з метою підтримки часткового вакууму на вході роторного насоса. Паливо та паливні гази є легкозаймистими, і неправильне їх розподіл або використання несправного обладнання може призвести до вибуху або пожежі. З цієї причини для роздачі палива, обладнання повинно відповідати специфікаціям.

Чому обирають нас?

1.Ми пропонуємо якісне обладнання з гарантією від виробника.

2.Великий асортимент паливороздавального обладнання від світових виробників;

3.Доступні ціни;

Для консультації, зв'яжіться з нашими фахівцями, будь-яким зручним для вас способом. Ми готові до співпраці!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...