• Головна
  • Кабмін погодив кандидатуру на посаду голови Сумської ОДА
09:14, 29 жовтня 2019 р.

Кабмін погодив кандидатуру на посаду голови Сумської ОДА

28 жовтня на виїзному засіданні у Маріуполі на Донеччині Кабінет Міністрів України схвалив низку кадрових питань, серед яких погодження на призначення головою Сумської облдержадміністрації Інну Пащенко, повідомляє Depo.Суми з посиланням на Урядовий портал.

Інна Пащенко народилася 4 квітня 1968 року в селі Новоселівка Конотопського району. З 1986 по 1991 роки навчалася в Київському національному педагогічному університеті імені Михайла Драгоманова, отримала спеціальність "Вчитель математики та фізики". З 1994 по 1997 рік – в КНЕУ, спеціальність "Фінанси". З 2004 -2007-ий навчалася в магістратурі та аспірантурі ПВНЗ "Європейський університет" (м. Київ) за спеціальностями "Економіка підприємства", "Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці".

З 1991 по 2012 рік Інна Пащенко була викладачем дисциплін економіко-математичного циклу у Конотопському політехнічному технікумі КІ СумДУ та в ПВНЗ "Європейський університет". Також вона керівник профспілкових організацій цих навчальних закладів, і автор підручників для вишів. Нині Пащенко є головою громадської організації "Агенція регіонального розвитку Сіверського регіону України". Була приватним підприємцем з основним видом діяльності "видання журналів і періодичних видань" з 2013 по 2018 рік.

Пащенко працювала заступником міського голови Конотопа і звільнилася у січні поточного року. На виборах до Верховної Ради України у нардепи її висувала політична партія "Об'єднання "Самопоміч". За поданням Кабміну Інну Пащенко на посаду голови ОДА повинен призначити президент України. Якщо Зеленський не погодиться, уряду доведеться шукати нову кандидатуру.

Кабмін погодив кандидатуру на посаду голови Сумської ОДА, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10,0
Високі оцінки користувачів за Корисність
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...