• Головна
  • «Кусум Фарм» — компанія з екологічним мисленням
Новини компаній
09:00, 30 жовтня 2019 р.

«Кусум Фарм» — компанія з екологічним мисленням

Новини компаній

Наше життя тісно пов'язано з технічним прогресом — він полегшує нам життя завдяки корисним винаходам і новим відкриттям. Намагаючись зробити світ кращим, їх використовують і для захисту навколишнього середовища. Найбільш відповідальні виробники ще на початку будівництва враховують всі моменти, які в майбутньому можуть вплинути на їх діяльність і екологічний імідж. Одні з таких — група компаній «Кусум», яка входить в десятку найбільших фармацевтичних компаній України, а її підприємство «Кусум Фарм» в Сумах є одним з найсучасніших фармацевтичних заводів на території нашої країни.

Сьогоднішні технології пропонують різні способи вирішення існуючих екологічних проблем, від створення альтернативних видів палива та транспорту до пошуку нових екологічно чистих джерел енергії та більш розумного використання природних ресурсів Землі.

Застосування сучасного обладнання

Завод «Кусум Фарм», будучи соціально відповідальним підприємством, з самого початку будівництва ставив перед собою мету, яка передбачає не тільки виробництво високоякісних медичних препаратів, створення робочих місць, а й в обов'язковому порядку турботу про навколишнє середовище. Тому для його оснащення вибиралося найсучасніше обладнання, яке забезпечує повний цикл виробництва лікарських засобів, і при цьому дбайливо ставиться до природи і здоров'я працюючих там людей. Інноваційні технологічні процеси виробництва рідких і твердих лікарських препаратів забезпечують мінімізацію можливого пилоутворення. А для контролю над цим на заводі використовуються сучасні газоочисні установки (ГОУ), які вловлюють найдрібніші частинки забруднюючих речовин і перешкоджають їх проникненню в атмосферне повітря. Ці установки регулярно проходять очистку і перевірку відповідності фактичних параметрів роботи проектним показникам, в разі ж необхідності здійснюється своєчасна заміна фільтрувальних матеріалів. Особлива увага приділяється постійному контролю гранично допустимих викидів.

Ефективна переробка сміття і інших шкідливих відходів

Завод займає активну позицію в питаннях захисту навколишнього середовища, намагаючись радикально вирішувати проблему відходів. Реальні «зелені» кроки в цьому напрямку полягають в максимальному скороченні всіх відходів виробництва. Крім того, ведеться роздільний збір виробничих відходів, після чого вони передаються спеціалізованим організаціям. Також організовано роздільний збір побутових відходів: макулатури, пластику, скла, відпрацьованих пальчикових батарейок.

Заміна джерел світла

Йдучи в ногу з часом, компанія поступово відмовляється від люмінесцентних ламп, віддаючи перевагу більш екологічним, енергозберігаючим світлодіодним лампам, які не містять ртуті або інших шкідливих домішок.

«Зелений офіс»

Все більше компаній намагаються активно сприяти збереженню ресурсів нашої планети. Таке поняття як «зелений офіс» це демонструє, представляючи концепцію управління, яка заснована на: зменшенні споживання води, енергії, інших ресурсів; повторному використанні матеріалів; споживанні товарів і послуг, які мінімізують вплив на навколишнє середовище. Серед таких компаній і «Кусум Фарм», яка намагається дотримуватися усіх цих принципів. Також вона не забуває про зеленьі в прямому сенсі, піклуючись про ландшафт на території підприємства і головного офісу. Все це разом впливає на екокультуру співробітників і персоналу.

Плани на майбутнє

Незабаром планується впровадження на території заводу енергозберігаючих проектів вуличного освітлення, заснованих на сонячних батареях, а також встановлення сонячних колекторів для гарячого водопостачання. Також є і більш амбітні плани — перехід на гібридні автомобілі, впровадження проекту жалюзі SolarGaps, до речі, створеного в Україні та багато іншого.

Про екологічні проблеми сьогодні говорять з трибуни ООН діти і політики, закликаючи компанії і кожного окремо задуматися над цим і почати діяти. «Кусум Фарм» же робить це з першого дня свого існування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...