• Головна
  • Змішувальна насосна група для опалення
Реклама
23:36, 22 жовтня 2019 р.

Змішувальна насосна група для опалення

Реклама
Картинки по запросу Змішувальна насосна група для опалення

Картинки по запросу Змішувальна насосна група для опалення

Комбінація обігріваються і радіаторного опалення - це система опалення, яка найчастіше використовується в нашій країні. Рішення використовувати групи швидкого монтажу гарантує високий тепловий комфорт навіть в найхолодніші дні і зручність, що забезпечується підігрівом підлоги.

Переваги, обумовлені конструкцією чотириходового змішувального клапана, полягають в невеликих розмірах (в порівнянні з системою, зібраної з окремо придбаних елементів) і простій збірці, що складається тільки з з'єднання її з колектором - прямого та зворотного балкою.

Група насосів для опалення, є найбільш популярним і перевіреним способом розподілу температур в обох системах. Щоб ця система працювала з максимальною ефективністю, необхідно забезпечити високу температуру для системи опалення радіатора і низьку температуру для системи поверхневого опалення. Група змішувальних насосів знижує температуру з контуру системи радіатора для потреб низькотемпературної поверхневої системи опалення.

Які елементи входять до складу термостатичного насоса і змішувальної групи?

У цих конструкціях ми можемо виділити кілька загальних елементів, що відповідають за аналогічні функції. Це триходовий або чотирьохходовий клапан, що дозволяє регулювати температуру теплоносія, термометр, який використовується для контролю температури води, що подається в установку, і циркуляційний насос, що дозволяє змішувати гарячу і охолоджену воду. Циркуляційні насоси також відповідають за правильну циркуляцію хладагента в окремих контурах опалення.

У комплектах, заснованих на триходових клапанах, керуючим елементом всієї системи є 3D-клапан - він має можливість регулювати температуру середовища, допустиму для контуру опалення підлоги. Цей клапан змішує теплоносій від джерела тепла (вода при температурі, наприклад, 70 ° C) з холодоагентом, що охолоджується зі зворотного боку системи підігріву підлоги. В результаті холодоагент зі зниженою температурою вводиться в живить стрижень розподільника.

Як вибирається насос і група змішувачів для установки?

При виборі насоса і змішувальної групи слід звернути увагу на загальну довжину циклу підігріву підлоги і розрахункові потоки в кожному контурі. Далі ці дані слід порівняти з можливостями насоса і змішувального клапана, розташованого в змішувальній групі. Ці два компоненти повинні бути досить ефективними, щоб врівноважити падіння тиску в установці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...