• Сумчани завоювали шість медалей на Чемпіонаті Європи з сумо серед юнаків та юніорів
фото
09:00, 9 жовтня 2019 р.

фото

На вихідних в Будапешті (Угорщина) проходив чемпіонат Європи з сумо серед юнаків та юніорів.

У складі збірної України шість медалей завоювали сумчани, повідомляє sportclub.sumy.

Вихованці сумського клубу «Чемпіон» Микола Солодовников (вагова категорія до 80 кг) і Кирило Крупський (60 кг) стали чемпіонами. На шляху до фіналу Микола переміг представників Естонії, Угорщини, Польщі та в вирішальному поєдинку не залишив шансів росіянинові.

Кирило отримав звання кращого борця-сумоторі Європи в поєдинках з представниками Польщі, Росії та Азербайджану. Крім юніорського золота, в його активі ще й бронза юнацької першості. Підготував спортсменів тренер Сергій Хекало.

Також з медалями вихованець міської ДЮСШ «Колос» Дмитро Котов, який став першим в команді (до 16 років) і 3-ім у вазі до 85 кг, а також Вадим Пономаренко (70 кг) - 2-е місце до 18 років, який представляє ФСТ «Динамо». Тренери спортсменів - Олександр і Сергій Скварчі.

Сумчани завоювали шість медалей на Чемпіонаті Європи з сумо серед юнаків та юніорів, фото-1