• Головна
  • Сумчанка обмінювалась досвідом з канадськими та американськими колегами
фото
11:00, 4 жовтня 2019 р.

Сумчанка обмінювалась досвідом з канадськими та американськими колегами

фото

Старший інспектор прес-служби УПП в Сумській області Катерина Калініченко у складі делегації представниць Української асоціації представниць правоохоронних органів, які працюють у різних правоохоронних агенціях системи МВС, з навчальною поїздкою відвідала міста — Ванкувер (Канада) та Анкоридж (США).

Під час візиту в місті Ванкувер представниці УАППО відвідали головний офіс Канадської королівської кінної поліції, навчальний центр Тихоокеанського регіону, Управління поліції.

Правоохоронниці поспілкувалися з канадськими колегами про сучасні підходи до роботи й навчання поліцейських, можливості для професійного та особистісного розвитку працівників, поділилися напрацюваннями щодо взаємодії поліції з громадою, особливостями роботи з підростаючим поколінням в навчальних закладах, а також обговорили ефективні шляхи запобігання й протидії гендерно зумовленому насильству та можливості обміну досвідом.

У місті Анкоридж дівчата взяли участь в міжнародній конференції Міжнародної Асоціації Жінок- Поліцейських (IAWP), під час якої були представлені 43 країни світу.

Українки мали змогу брати участь в обговоренні питань гендерної рівності, менторства, жіночого лідерства, можливостей для навчання, особистісного розвитку та побудови кар’єри.

Навчальні сесії, тренінги, тематичні зустрічі дали можливість українським правоохоронницям ознайомитися з досвідом колег щодо інноваційних підходів у роботі поліції, ефективної взаємодії з громадою, практик переговорів, протидії торгівлі людьми, запобігання домашньому насиллю та багато інших тем, про які розповідали досвідчені правоохоронці з усього світу.

Крім того, представниця управління патрульної поліції в Сумській області Катерина Калініченко взяла участь у круглому столі при заступниці держсекретаря США Хезер Меррітт, під час якого мала змогу розповісти про реформування правоохоронних агенцій в Україні та відповідно ролі жінок, які несуть службу в структурних підрозділах МВС, у створенні безпечного середовища, забезпеченні миру на території нашої держави, важливість впровадження гендерної політики та забезпечення рівних прав та можливостей жінок та чоловіків в системі правоохоронних органів України. Крім того вона розповіла учасникам круглого столу та аудиторії про діяльність Української асоціації представниць правоохоронних органів та про можливості, яка вона надає як жінкам так і чоловікам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...