• Головна
  • Як легко знаходити майстрів в Сумах
Новини компаній
15:00, 1 жовтня 2019 р.

Як легко знаходити майстрів в Сумах

Новини компаній

Електронні e-commerce майданчики і прайс-агрегатори в останні роки значно потіснили офлайн-бізнеси. Сьогодні вдається за допомогою смартфона і андроїда замовити товар з багатьох країн, розрахуватися за комунальні, прийняти замовлення і оплату на своєму сайті, зробити цільової внесок в фонд допомоги. А робота в Сумах швидко знайдеться на Kabanchik.ua прямо з телефону. Її нададуть замовники, які обізнані в можливостях онлайн-сервісу і оперативності підбору кандидата.

Як легко знаходити майстрів в Сумах, фото-1

Вимоги є обов'язковими для всіх

Якщо виконавець кілька разів порушив правила ресурсу і не відреагував на попередження з боку адміністрації, його профіль буде заблокований без права відновлення. Кожна реєстрація на сайті підтверджується перевіркою даних паспорта та ідентифікацією фотографії майбутнього користувача. Аналогічно блокується профіль замовника, який систематично ігнорує вимоги ресурсу і публікує проекти на неприпустиму тематику.

Сервіс зацікавлений у чесному співробітництві обох сторін. Коли виникає скарга з будь-якого боку, співробітники служби підтримки розбираються в ситуації, що склалася.

Просто, як для дитини

Ми постаралися, щоб всі операції на сайті були доступними розумінню і легкі для виконання. Ви без проблем зареєструєтесь в початковій формі, завдяки гарній навігації оперативно відкриєте потрібну категорію і потрапите на потрібну послугу.

Ваш комп'ютерний пристрій став працювати дуже повільно або випадково «підхопив» вірус? Знадобиться послуга «чистка ноутбука», яка на Kabanchik.ua знаходиться в категорії «Ремонт техніки», розділі «Комп'ютерна допомога».

Як легко знаходити майстрів в Сумах, фото-2

Оплата проводиться у вигляді готівкового розрахунку (для роботи, яка виконується на території замовника, в його присутності), при перерахуванні на банківську карту виконавця (для віддалених завдань, що виконуються через Інтернет).

Основні категорії

Облагороджуючи свій побут, доводиться виконувати безліч робіт, для яких відсутній досвід або немає потрібного інструменту. Регулярно люди знаходяться в пошуку фахівців, здатних виконати роботу домашнього майстра: встановити або відремонтувати побутову техніку, зібрати меблі, поставити зовні решітки на вікна, повісити карниз, розмістити на стіні полицю, повісити люстру.

Будівництво - це процес, який вимагає знань і умінь. Щоб обійтися своєю парою рук, потрібно довгі роки набиратися досвіду, а фахівці з «Кабанчика» розділені за профілем діяльності, і ви відразу знайдете того, хто вам потрібен.

Автопослуги - ще одна популярна категорія. Хтось не бажає переплачувати на СТО, іншому потрібна допомога терміново, без запису на вільний день.

Сантехнік з Kabanchik.ua «врятує» від протікаючого крана, вийшовшого з ладу поплавка в унітазі, замінить труби, підключить пральну машинку. Він також порекомендує, які допоміжні матеріали купити або приїде сам з готовим набором інструментів. Реклама і маркетинг допоможуть фірмі зайняти більш вигідні позиції на ринку. Досвідчений фахівець знає, як вивести сайт на перші позиції в рейтингу, який рекламний хід зробити, щоб отримати приріст покупців.

Як легко знаходити майстрів в Сумах, фото-3

Недорого, але ефективно

Ціни на ресурсі доступні, в чому ви можете особисто переконатися. Сайт адаптований під стаціонарне і мобільне використання, тому зайти в потрібний розділ вдасться за пару хвилин.

Вантажоперевезення в середньому обійдуться в 300 грн., доставка подарунка - 100 грн., перевезення документів у вказане місце - 120 грн., установка душового боксу - 700 грн., прибирання квартири - 350 грн., няня при добовій зайнятості - 500 грн ..

Онлайн-платформа Kabanchik допоможе відшукати затребуваного фахівця в будь-якому місті України. Користуйтеся із задоволенням, вивільняючи вільний час для справ і спілкування з близькими людьм

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...