11:12, 5 вересня 2019 р.

Де у Сумах немає води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Героїв Крут, 20 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі), вул. Заливна, 31, вул. Герасима Кондратьєва, 189 (установка лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 12, вул. Прокоф’єва, 31, вул. Харківська, 54/1 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Миру, 9 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Мира, 5, вул. Харківська, 44 (заміна стояків холодної та гарячої води), вул. Шевченка, 2 (ремонтні роботи трубопроводу холодної та гарячої води в квартирі), вул. Лермонтова, 13, вул. Роменська, 81 (заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Лермонтова, 1 (заміна корінного крану холодної води в квартирі), вул. Реміснича, 31 (заміна стояка холодної води в квартирі), пр-т Шевченка, 8 (заміна корінного крана холодної води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#немає води
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...