![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
08:30, 30 серпня 2019 р.
Сумчанин отримав посаду в Антикорупційному суді
Колишній речник Сумського окружного адміністративного суду Вадим Кліщенко став завідувачем сектору взаємодії зі ЗМІ Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.
Вищу юридичну освіту Вадим Кліщенко здобув в Академії імені Ярослава Мудрого. Наразі навчається в аспірантурі СумДУ. З 2009 по 2016 рік був секретарем судового засідання Сумського окружного адміністративного суду. З 2016 року займав посаду консультанта та виконував обов’язки прес-секретаря у цьому ж суді.
«Пропрацювавши більше 9 років у судовій системі, я усвідомив важливість якісної роботи судів для розбудови в Україні правової держави. Сьогодні зміни у судовій системі відкривають багато нових можливостей для позитивних змін в Україні. Як громадянин та патріот України, я хотів би зробити все від мене залежне для запровадження якісних змін у судовій системі, які підуть на користь моїй країні», – говорить Вадим Кліщенко, пише ST.
![Сумчанин отримав посаду в Антикорупційному суді, фото-1 Сумчанин отримав посаду в Антикорупційному суді, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
07:48, 21 липня
1
07:50, 21 липня
14:44, 22 липня
49
16:49, Вчора
762
live comments feed...