• Головна
  • На Сумщині 1 вересня 10 431 першокласників розпочнуть навчання у 569 класах
15:30, 29 серпня 2019 р.

На Сумщині 1 вересня 10 431 першокласників розпочнуть навчання у 569 класах

Про створення нового освітнього простору, оснащеність закладів загальної середньої освіти мультимедійним обладнанням та готовність шкіл Сумської області до нового навчального року доповіла директор обласного Департаменту освіти і науки Вікторія ГРОБОВА під час розширеної наради з головами районів, ОТГ та міськими головами

«На створення нового освітнього простору та оснащення кабінетів початкової ланки для роботи в умовах Нової української школи спрямовано з державного бюджету кошти освітньої субвенції в сумі 32 949,9 тис. гривень», – повідомила Вікторія Гробова.

Зокрема це видатки на закупівлю дидактичних матеріалів, музичних інструментів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів – 24 348,6 тис. гривень; видатки для підготовки тренерів-педагогів, супервізорів, проведення супервізії та підвищення кваліфікації педагогічних працівників – 8 601,3 тис. гривень.

Стовідсотково використали кошти на закупівлю обладнання Буринський, Недригайлівський, Охтирський райони, Зноб-Новгородська Середино-Будського району і Тростянецька об’єднані територіальні громади.

Не проведено закупівлі за кошти державної субвенції в м. Глухів та Сумському районі.

Найкраще оснащено заклади загальної середньої освіти Коровинської об’єднаної територіальної громади Недригайлівського району (100%), Миропільської ОТГ Краснопільського району (комп’ютерне обладнання і меблі – 100%, дидактичні матеріали – 92,5%), Вільшанської ОТГ Недригайлівського району (комп’ютерне обладнання і меблі – 100%, дидактичні матеріали – 76%).

Не забезпечено комп’ютерним обладнанням та дидактичними матеріалами для роботи в умовах Нової української школи перші класи закладів загальної середньої освіти м. Глухів, Нижньосироватської об’єднаної територіальної громади Сумського району та Краснопільського району.

Довідково: Станом на 27 серпня 2019 використано на закупівлю дидактичних матеріалів, сучасних меблів, комп’ютерного обладнання для початкових класів на суму 42 985,7 тис. гривень, з них: 17 713,9 тис. гривень – кошти державної субвенції, 25 271,8 тис. гривень – місцевих бюджетів (з урахуванням 6 540,8 тис. гривень – залишку освітньої субвенції 2018 року), 1 439,7 тис. гривень – інші кошти.

Показник використання коштів державної субвенції – 83% від профінансованого.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#1 вересня
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...