• Головна
  • Сумчани, які доглядають за хворою дитиною, можуть розраховувати на державну допомогу
10:30, 22 серпня 2019 р.

Сумчани, які доглядають за хворою дитиною, можуть розраховувати на державну допомогу

Допомога особі, яка доглядає за хворою дитиною, призначається одному з батьків, усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів опікуну, піклувальнику (далі — законний представник дитини), який постійно проживає та здійснює догляд за дитиною, хворою на один або декілька видів таких захворювань, станів. Поввідомляє smr.gov.ua

Для призначення допомоги особі, яка доглядає за хворою дитиною, органу соціального захисту населення за умови пред’явлення паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, подаються такі документи:

- заява законного представника дитини, що складається за формою, встановленою Міністерством соціальної політики України;

- копія свідоцтва про народження дитини;

- документ, що підтверджує повноваження усиновлювача, опікуна, піклувальника, прийомних батьків, батьків-вихователів;

- довідка про захворювання дитини видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу у порядку та за формою, встановленими Міністерством охорони здоров’я України.

Допомога призначається з дня звернення за її призначенням на кожну хвору дитину у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність та виплачується шість місяців.

З 1 липня цього року розмір допомоги становить 1564 грн. щомісяця.

З питання призначення допомоги можна звертатися до громадської приймальні департаменту (вул. Харківська, 35, каб. 135) з понеділка по четвер з 8:00 до 18:00, в п’ятницю з 8:00 до 17:00, в суботу з 8:00 до 13:00.

Телефони попереднього запису на прийом: 60-45-06, 63-54-97, телефони для консультацій: 60-46-04, 60-45-01, 0504078199.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#державна допомога
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...