• Головна
  • «Кусум Фарм»: 10 років на варті здоров'я
Новини компаній
09:00, 21 серпня 2019 р.

«Кусум Фарм»: 10 років на варті здоров'я

Новини компаній

Сьогодні люди живуть в середньому на 30 років довше, ніж 100 років тому. Таке значне збільшення тривалості та поліпшення якості життя у великій мірі є заслугою фармацевтичних компаній, які виробляють якісні, ефективні та безпечні лікарські засоби.

10 років тому в Сумах з'явилося нове підприємство «Кусум Фарм». Сьогодні група компаній Кусум входить в десятку найбільших фармацевтичних компаній України. Займаючись виробництвом ліків, призначених для лікування пацієнтів із серцево-судинними, гастроентерологічними і ендокринними (в тому числі, цукровий діабет) захворюваннями, а також для використання в педіатрії, компанія робить величезний внесок у здоров'я нації. Завод «Кусум Фарм» — це підприємство, яке створює робочі місця для жителів Сум, забезпечуючи кожного співробітника гідною зарплатою, а також гарантує впевненість і стабільність в майбутньому. Напередодні ювілею ми вирішили розпитати співробітників ТОВ «Кусум Фарм», чи пам'ятають вони свій перший робочий день, які події відбулися за 10 років, що змінилося за цей час і щоб вони хотіли побажати компанії на майбутнє.

Дмитро Леонідович Бобраков, відділ забезпечення якості, контролер продукції медичного призначення в процесі виробництва:

Мій перший день в «Кусум Фарм» був особливим, так як співпав з урочистим відкриттям заводу. Це було в серпні 2009 року. Мені запам'яталися неймовірна барвистість одягу в традиціях індійської культури і червона килимова доріжка від воріт до входу в офіс. Я навіть на якийсь момент забув, що перебуваю в Україні. Так яскраво і незвично розпочалася моя робота в «Кусум Фарм». Зовсім скоро компанія стала для мене другою домівкою. Керівництво надає кожному з нас можливість набиратися досвіду, знань, дбаючи про співробітників. Все це дозволяє повністю сконцентруватися на своїй улюбленій справі. З кожним роком зміни стають все помітніше — підприємство постійно рухається вперед, купується і впроваджується сучасне обладнання, розробляються нові препарати, збільшується заробітна плата. Відзначаючи 10-й річний ювілей, я хотів би побажати нашому підприємству подальшого просування на ринку України та інших країн, а своїм колегам заробітної плати на рівні Європи. Це цілком можливо, адже політика підприємства — якісні, ефективні та безпечні ліки для кожного. І за цією якістю праця кожного співробітника заводу. Я бажаю всім нам успіхів!

Ірина Анатоліївна Надєєва, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності:

Мій перший день в компанії «Кусум Фарм» запам'ятався мені на все життя. Я принесла своє резюме і відразу потрапила на співбесіду до генерального директора Раджива Гупта. Неймовірне відчуття щастя, яке охопило мене з самого початку відчувається і до цього дня, але ж минуло вже 10 років. В Україні за цей час «Кусум Фарм» пройшла шлях від будівництва заводу до компанії, що входить в десятку найбільших.

Хочу побажати нам стрімкого енергійного розвитку, розширення наявних виробничих потужностей, будівництва нових заводів, і щоб компанію «Кусум Фарм» знали на всіх континентах, у всіх країнах як виробника якісних, ефективних і безпечних лікарських засобів.

Євген Володимирович Мірошниченко, слюсар контрольно-вимірювальних приладів і автоматики (інженерний відділ):

До початку роботи в ТОВ «Кусум Фарм» у мене була інша спеціалізація, і в перший день на робочому місці були побоювання, що не впораюся з поставленими завданнями, так як обладнання для мене було абсолютно новим. Але коли я познайомився з колективом, всі мої страхи зникли. Цей день мені запам'ятався почуттям, що нічого неможливого немає, і я все зможу. Колектив нашої компанії був і залишається доброзичливим і привітним, що дуже важливо. За довгий час роботи в «Кусум Фарм» я завжди намагаюся виправдати ту довіру і завжди все роблю на совість. Я пишаюся тим, що і сьогодні працюю в цій компанії. За 10 років наш колектив значно збільшився, зросло виробництво, додалося нове обладнання, і ми продовжуємо рухатися вперед. Компанія «Кусум Фарм» дуже дорожить своїми співробітниками, приділяє увагу їх розвитку та навчанню, заохочує за добре виконану і якісну роботу. Я хотів би всім нам побажати йти наміченим шляхом, отримати визнання не тільки в Україні, але і у всьому світі, щоб кожен співробітник відчував гордість за свою працю і його результати.

Антон Вікторович Чукін, начальник відділу проектів інформаційних технологій:

Я відчував різні почуття, але в першу чергу, радість, що зможу застосувати свої вміння і навички в повній мірі на новому високотехнологічному виробництві. Мені завжди були цікаві завдання і виклики, з якими я можу зіткнутися. «Кусум Фарм» став другою родиною, а на всьому шляху поруч були люди, які підтримували, навчали, допомагали в усьому. Стільки всього змінилося за 10 років, навряд чи можна все перерахувати, але одне можу сказати точно, що всі зміни були на краще. Компанія виросла, зайняла гідне місце на фармацевтичному ринку України, і головне, ми не зупиняємося, а впевнено йдемо до поставлених цілей. Компанії «Кусум Фарм» хочу побажати подальшого руху вперед і з легкістю долати будь-які перешкоди на своєму шляху. А нашій великій і дружній команді — натхнення, нових цікавих ідей та успіхів у всіх справах.

Андрій Юрійович Краска, старший апаратник змішування

Мій перший день в компанії «Кусум Фарм» запам'ятався тим, що я зустрівся з великою кількістю цікавих людей. Серед них також були і будівельники, які приїхали з Індії. Спілкування з ними дало мені можливість більше дізнатися про цю країну, про її культуру. Саме тоді я познайомився зі своїми майбутніми колегами, які стали моїми друзями, і ця дружба триває ось уже 10 років. Важко описати емоції, які переповнювали мене, але точно пам'ятаю, що це був ще й інтерес, трохи змішаний зі страхом, так як мені ще не доводилося працювати в такій великій компанії, пов'язаній з фармацевтикою. Непросто розповісти в кількох словах відрізок життя довжиною в 10 років. Пригадуються труднощі і радості, злети і падіння, різні моменти: сумні і щасливі. Але ми переживали все разом і завжди підтримували і раділи один за одного. Наше життя було настільки насичене різними подіями, що час пролетів непомітно. За ці роки в компанії змінилося багато чого: завдяки старанній роботі наших співробітників, компанія стала однією з кращих в Україні, ми збільшили кількість виробленої продукції, розширилися горизонти в плані співпраці з іншими країнами, почалося будівництво нового виробничого цеху. Хочу побажати компанії досягнення ще більших висот, фінансової стабільності і процвітання, забезпечення сприятливих умов праці і ще більшої заробітної плати. І, звичайно ж, бажаю всім співробітникам компанії «Кусум Фарм» міцного здоров'я і сімейного благополуччя.

Олена Моновцова, хімік-аналітик ОКК:

Я добре пам'ятаю, це було 1 червня 2008 року. Після 15 років роботи на сумській біологічній фабриці я вирішила спробувати себе в іншій галузі. Перші ж позитивні емоції я отримала після співбесіди, яку проводив Раджив Гупта. Я дуже вдячна йому, що, незважаючи на відсутність досвіду роботи в фармацевтиці, він повірив у мене і взяв на роботу. На той момент завод ще не був введений в експлуатацію, але щоб прискорити цей процес ми готові були виконувати будь-яку роботу (будували, фарбували, прибирали), аби швидше він відкрився. У серпні 2009 року це сталося. І ось минуло 11 років, я ні на одну хвилину не пошкодувала, що працюю на цьому підприємстві. Завдяки «Кусум Фарм» я змогла дати чудову освіту своїй старшій дочці і стала надійною опорою своїм літнім батькам. За 10 років наша компанія багато чого досягла. З кожним роком ми виходимо на більш високий рівень, підвищуємо продуктивність, покращуємо якість продукції, випускаємо нові препарати, збільшуючи асортимент продукції. Я дуже рада, що у нас в Сумах є таке процвітаюче підприємство і хотіла б, щоб наші злагоджені дії, відповідальність, ентузіазм, цілеспрямованість було винагороджено величезними прибутками, стабільністю і вдячністю покупців. Від щирого серця бажаю утримувати лідируючі позиції, впевнено крокувати вперед, залишаючи позаду всіх конкурентів. Всім бажаю робочого настрою, дружньої атмосфери в колективі, любити свою роботу і отримувати від неї тільки задоволення і щоб зарплати утримували всіх на робочих місцях. Ще веселих корпоративів! З ювілеєм всіх нас!

За 10 років компанією «Кусум Фарм» доведено, що якщо ставити перед собою благородну мету і прагнути іі виконання, то практично з нуля можна стати одним з найуспішніших сучасних фармацевтичних заводів в Україні, виробляти якісні і життєво важливі препарати, які лідирують у своїх сегментах і бути дійсно підприємством «В Україні — для українців!».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...