• Головна
  • Чи будуть сумські школярі вивчати фінансову грамотність за новою програмою ?
10:30, 20 серпня 2019 р.

Чи будуть сумські школярі вивчати фінансову грамотність за новою програмою ?

Нещодавно на офіційному сайті МОН України з’явилася інформація про презентацію нової навчальної програми курсу «Фінансова грамотність» та навчального посібника «Фінансова грамотність. Фінанси. Що? Чому? Як?».

Програму, було створено цьогоріч. У розробці матеріалів взяли участь фахівці МОН, Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору», Університету банківської справи та низка експертів.

Посібник складається з 5-ти розділів та 25-ти тем. З нього учні дізнаються про сучасну фінансову систему, фінансові установи та їхні послуги. За підсумками курсу школярі зможуть навчитись ефективно управляти власними фінансами та відповідально користуватись фінансовими послугами. Детальніше читайте тут.

Сумські учні вивчають фінансову грамотність з 2012 року, про це розповіла Тетяна Дрига, заступник начальника управління освіти і науки Сумської міської ради: «Десять закладів освіти м. Суми були учасниками впровадження експериментального викладання курсу «Фінансова грамотність» у системі загальної середньої освіти. Ця програма була сформована на період 2012-2019 років. У цьому році дія підручників завершується, тому педагогічні колективи мають самостійно вирішити, як рухатись далі і за яким навчальним планом. Оскільки курс «Фінансова грамотність має факультативний характер».

Тетяна Пляшник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#освіта #фінансова грамотність
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...