• Головна
  • Виконком проголосував за платну повірку лічильників тепла від «Сумитеплоенерго»
відео
14:30, 15 серпня 2019 р.

Виконком проголосував за платну повірку лічильників тепла від «Сумитеплоенерго»

відео

Повірку загальнобудинкових лічильників тепла зробили платною. Зокрема, для тих, кого обслуговує ТОВ «Сумитеплоенерго». За це проголосував виконком Сумської міської ради.

Багатоповерхівці на Інтернаціоналістів, 57Б понад 20 років, 22 роки як там стоїть лічильник тепла. У будинку 79 квартир. Це другий лічильник – його і попередній люди купували самі, — розповіла голова об’єднання співвласників Ніна Федюкіна.

Ніна Федюкіна, голова ОСББ «Культура»: «Повірки робимо в залежності від типу лічильника. У нас був чеський лічильник, його потрібно повіряти 1 раз на 2 роки й датчики раз у два роки, а зараз у нас німецький – раз на п’ять років. Те, що в паспорті написано. Економія була з самого початку, вже тоді 30%. Приходять, пломбують, коли я роблю повірку. Попереджають, що підходить термін повірки, щоб ми були готові – це дуже важливо, бо це певна дисципліна».

Покази з лічильника, за словами жінки, знімають раз на місяць в опалювальний період працівники «Сумитеплоенерго». З весни по осінь за новими умовами, пропонують його обслуговувати.

Вікторія Врублевська, речниця підприємства ТОВ «Сумитеплоенерго»: «Огляд тепло лічильника, опломбування, розпломбування, періодична повірка, ремонт та регламентні роботи. Це заміна елемента живлення, заміна геконового датчика, заміна рахункового механізму або заміна температурних датчиків. Промивка вітражної дільниці, з додаванням масла до гільзи й відповідно промивка цієї гільзи та промивка сітчастого фільтру, який стоїть перед вузлом».

Усе це хочуть робити 4 рази на рік: по одному разу у квартал. На думку громадського експерта з питань житлово-комунального господарства, це забагато.

Олексій Пархомчук, громадський інспектор із питань ЖКГ: «Два рази огляд – це момент пуску тепла, це перед опалювальний період, відбуваються обстеження – це перший раз огляд. Другий раз – коли опалювальний сезон закінчується, у нас вся система опалення перевіряється на необхідність планових робіт. Два рази ще якось м’яко кажучи якось аргументувати що необхідний огляд – це ми тільки говоримо про візуальний огляд. Вони пишуть 4 рази при цьому не пояснюють, коли це відбувається, а визначається ціна 1 раз на квартал».

Скільки саме коштуватимуть пропоновані послуги, на цьому засіданні не визначали.

Дмитро Васюнін, директор ТОВ «Сумитеплоенерго»:«Коштів у тарифі на послугу централізованого опалення на повірку у виконавця послуг немає. Всі розрахунки, які входять до розміру витрат, було надано до профільного департаменту та було перевірено. На даний час залишилося не повіреними 72 вузли обліку теплової енергії до опалювального сезону. У цьому році припадає повірка 320. Мешканці чітко зайняли позицію, що вони не будуть за власний кошт проводити цю повірку».

Рішення, яке проголосували, оприлюднять до кінця тижня. «Сумитеплоенерго» обслуговує в Сумах 958 будинків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#повірка лічильників тепла #Сумитеплоенерго
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...