• Головна
  • У Сумькій міськраді відбулося чергове засідання Ради учасників АТО
Фото
09:00, 15 серпня 2019 р.

У Сумькій міськраді відбулося чергове засідання Ради учасників АТО

Фото

Вчора відбулося засідання Ради учасників антитерористичної операції та членів сімей загиблих в ході антитерористичної операції при міському голові.

Протягом якого Рада розглянула заяви учасників АТО стосовно надання у власність земельних ділянок у м. Суми.

Нагадаємо: Відповідно до статті 12 (пункт 14) Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» учасникам бойових дій надаються, серед інших, такі пільги: першочергове відведення земельних ділянок для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва.

Надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав відповідний документ, що посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).

Проблеми, пов`язані з будівництвом меморіалу пам`яті героїв АТО, стали одним з питань порядку денного. Йшлося про необхідність додаткового фінансування у розмірі 134 тис грн. Це мають невдовзі вирішити на зустрічі з представниками з мерії, підрядником та замовником.

Також члени Ради обговорили питання щодо внесення змін до Порядку забезпечення житлом учасників антитерористичної операції на 2016-2021 роки. Загалом усі пропозиції планують опрацювати до вересня.

До речі, на минулому засіданні учасники проголосували за створення у навальних закладах музеїв пам'яті Революції Гідності.

У Сумькій міськраді відбулося чергове засідання Ради учасників АТО, фото-1

Тетяна Пляшник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Рада учасників АТО
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...