Сигналізація в офіс

Сигналізація в офіс

Керівник будь-якого підприємства повинен створити безпечні умови для трудової діяльності співробітників і клієнтів. Крім того, важливо зберегти цілісність робочої документації та майно. Для цього використовують сигналізацію. Для власників фірм або підприємств питання охорони офісу та прилеглої території - надзвичайно важливе. Охоронна сигналізація для офісу - оптимальне рішення в даному випадку. В систему безпеки входить контрольна панель та датчики. Якщо вчасно встановити охоронну систему можна заощадити гроші, які довелося б витратити на ремонт та переоформлення втраченої документації.

Різновиди охоронної сигналізації

 Існує безліч видів охоронних систем. Для вирішення питання рекомендовано звернутися за допомогою до фахівця охоронної компанії. Існує кілька видів сигналізації, а саме:

  1. Пасивна. Сигнал надходить від об'єктів – звуковий чи світловий.

  2. Активна. Обробляє власні сигнали отримані від об'єктів.

  3. Комбінована. Найбільш надійна. Передається інформація провідним чи безпровідним способом. Провідний сигнал передається по кабелю. В процесі використання бездротової системи на території встановлюється охоронний датчик, який в певних умовах подає сигнал на приймальний прилад. 

До основних переваг бездротових систем відносять: 

  • не потрібно прокладати кабель і здійснювати монтаж коробів;

  • не заважає здійснювати ремонтні роботи;

  • зручно транспортувати.

 Охоронно-пожежна система не тільки сигналізує про виникнення пожежі, а й захищає від зловмисників. Завдяки використанню GSM мережі сигнал передається відразу на охоронний пульт. Одночасно встановлюються датчики, які реагують на рух, дим і вогонь.

Охоронна сигналізація в офісі часто поєднується з камерами відеоспостереження. Завдяки такому комплексу контролюється переміщення працівників і доступ в приміщення. Щоб повністю забезпечити безпеку в приміщенні, можуть встановлюватися спеціальні датчики: вібраційний, акустичний, радіохвильовий, димовий, газовий, температурний та інфрачервоний. Бажано, щоб установку охоронної сигналізації здійснював фахівець 360Protect, інакше можуть виникнути проблеми з передачею сигналу на об'єкт, що охороняється. Спеціаліст допоможе зробити правильний вибір, що допоможе зберегти майно від злодіїв.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі