Електронна картка для прискорення паспортного контролю – комфортно, швидко, надійно

Щорічно в період Новорічних та Різдвяних свят в пунктах пропуску через державний кордон значно збільшується пасажиропотік.

Для створення комфортних умов для перетинання державного кордону та прискорення проходження паспортного контролю в пунктах пропуску, Сумським прикордонним загоном запроваджено інноваційний підхід до процедури оформлення осіб з використанням електронної картки.

Зазначене нововведення полягає в перетинанні державного кордону за мінімальний проміжок часу використовуючи електронну картку, яка містить всю необхідну для прикордонників інформацію про її власника, шляхом зчитування зазначеної інформації відповідним пристроєм.

ПЕРЕВАГИ

Електронна картка дає громадянину право на перетинання державного кордону як на в’їзд в Україну, так і на виїзд з України, по спеціально виділеному напрямку за мінімальний проміжок часу.

Так, під час проходження прикордонного контролю, власник електронної картки, на якій містяться його паспортні дані (П.І.Б., дата народження, номер і серія паспорта) передає інспектору прикордонної служби паспорт та електронну картку, яка за допомогою пристрою для зчитування інформації автоматично перевіряється по базі даних, при цьому, інспектор прикордонної служби не вводить дані вручну, а просто звіряє дані електронної картки з даними в паспорті, що значно прискорює процес перевірки документів та виключає вірогідність помилок. Дана процедура займе не більше двох хвилин.

На даний час послуга з проходження паспортного контролю за допомогою електронних карток надається в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» та «Юнаківка», а також, в місцевому пункті пропуску «Середина-Буда».

Сумський прикордонний загін проводить заходи по запровадженню електронних карток і в інших пунктах пропуску Сумської області.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КАРТКИ

Оформлення електронних карток здійснюється службовою особою підрозділу охорони державного кордону за згодою заінтересованої особи на підставі письмового звернення, оформленого за встановленим зразком.

Оформлення електронної картки здійснюється на підставі паспортного документа. Вартість картки становить 17 гривень 86 коп.

Електронна картка видається після підтвердження оплати коштів для відшкодування витрат на її виготовлення через банківську установу.

Оплату можна здійснити в будь-якій банківській установі на території України і безпосередньо в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» та «Юнаківка».

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ ЕЛЕКТРОННУ КАРТКУ

Оформити електронну картку можна:

1. безпосередньо в пункті пропуску «Бачівськ», звернувшись до старшого зміни прикордонних нарядів в пункті пропуску – цілодобово;

2. безпосередньо в пункті пропуску «Юнаківка», звернувшись до старшого зміни прикордонних нарядів в пункті пропуску – цілодобово;

3. у відділі прикордонної служби «Середина-Буда», за адресою: м. Середина-Буда, вул. Вокзальна, 27, тел. 05451-7-20-63 – щодня з 08.00 до 17.00.

Крім цього, з питання оформлення електронних карток, громадяни можуть цілодобово отримати консультацію за телефонами Сумського прикордонного загону: 0542-671-382, 0542-671-370.

УВАГА!

Шановні громадяни, електронна картка не є документом, що дає право на перетинання державного кордону, а дійсна тількиза наявності паспортного документа. Передавати картку іншим особам суворо заборонено.

2_картка

 1_картка

Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Автор
(0 оценок)
Изложение
(0 оценок)
Актуальность
(0 оценок)
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Общество
Спортивный журналист UA:СУМИ Александр Качанов в больнице. Об этом в фейсбуке сообщил Анатолий Поляченко. «Друзья! Сегодня утром случилась беда с Александром Качановым - у него инфаркт . головного мозга. Саша сейчас находится в палате интенсивной терапии в неврологии ЦГБ, он в сознании. но дышит в кислородной маске и находится под капельницами и под воздействием лекарств. Угрозы жизни, как сказали врачи. нет. У него недавно был Александр Елшанский, его про...
фото
У Сумах у рамках інформаційної кампанії “Ремінь або розтин” розмістили  шокуючу соціальну рекламу, яка спонукає українців користуватися ременями безпеки в авто. На 180 білбордах по Україні розміщене зображення чоловіка з синцями від ременя безпеки та інше його ж фото зі слідом від розтину. Автори реклами пропонують вражаюче порівняння, показуючи наслідки автокатастрофи для людини, яка не пристібається паском безпеки. Інформаційна кампанія розроблена в рамк...
фото
В конце мая по доброй традиции сотрудники Управления СБУ в Сумской области поздравили воспитанников Штеповского учебно-реабилитационного центра с праздником Последнего звонка. И хотя в этом году в заведении не было выпускных классов, праздник выдался не менее трогательным и насыщенным положительными впечатлениями и эмоциями. Концертная программа, подготовленная воспитанниками и педагогами, стала настоящим украшением мероприятия. Дети продемонстрировали кон...
фото+видео
В городском парке им. И.Кожедуба соревновались санитарные посты предприятий, учреждений и организаций. Традиционно мероприятие организовал отдел по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения. По словам начальника отдела по вопросам чрезвычайных ситуаций и гражданской защиты населения Сумского горсовета Артура Петрова, цель данного мероприятия - отработать практические навыки в оказании домедицинской помощи пострадавшим, экстренной эвакуа...
фото+видео
Происшествие произошло в ночь с 21 на 22 мая на автодороге Н-12 «Сумы-Полтава». В городе Ахтырка инспекторы остановили автомобиль Volkswagen Golf, который двигался с техническими неисправностями. Во время проверки документов у водителя и проведения поверхностной проверки легковушки патрульные обнаружили несколько интересных находок. «В салоне автомобиля мы заметили предмет, похожий на охотничье ружье. Мое внимание сразу привлекло то, что ружье было без спе...
Общество
Кабінет міністрів схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року. Рішення про оновлення редакції правопису було ухвалено “з метою забезпечення конституційних положень про державний статус української мови та уніфікації вживання правописних норм”. Нову редакцію розробила Українська національна комісія з питань правопису. За словами розробників, українці мають користуватись правописом, створеним на фундаменті української правопис...
фото
С 18 по 25 мая в Токио проходит Чемпионат мира по жиму лежа и классического жима лежа среди всех возрастных групп, сообщает сайт СумГУ. Студент Медицинского института (специальность "Спорт") Артур Залетов стал чемпионом мира 2019 по жиму штанги лежа среди юниоров в весовой категории до 93 кг с результатом 316 кг. Также Артур стал абсолютным чемпионом мира среди юниоров, а его результат 316 кг является новым рекордом мира.
Общество
Сервісні центри МВС нагадують про важливу вимогу до замовлення індивідуальних номерних знаків: останні не можуть бути тотожні або схожі за накресленням із номерними знаками, які видають (видавали) під час державної або відомчої реєстрації транспортних засобів в Україні. У випадку недотримання цієї умови, замовнику буде відмовлено в замовленні ІНЗ навіть після оплати їх виготовлення (оплата повертається). Переконайтеся, що бажаний макет ІНЗ не нагадує номер...
Общество
26 мая на озере Чеха состоится легкоатлетический пробег «Круг Чеха. Сумы 2019» с участием детей, взрослых, ветеранов, юношей, юниоров, человек с инвалидностью, в том числе передвигающихся на креслах колесных. Место встречи - спортивно-развлекательная зона на берегу озера. Регистраций с 08.30 до 09.30. Начало стартов - 10.00. Победителей в каждой категории ждут подарки и денежные вознаграждения. Категории и дистанции Спортсмены с инвалидностью: - на коляска...