• Головна
  • Електронна картка для прискорення паспортного контролю – комфортно, швидко, надійно
09:08, 18 грудня 2012 р.

Електронна картка для прискорення паспортного контролю – комфортно, швидко, надійно

Щорічно в період Новорічних та Різдвяних свят в пунктах пропуску через державний кордон значно збільшується пасажиропотік.

Для створення комфортних умов для перетинання державного кордону та прискорення проходження паспортного контролю в пунктах пропуску, Сумським прикордонним загоном запроваджено інноваційний підхід до процедури оформлення осіб з використанням електронної картки.

Зазначене нововведення полягає в перетинанні державного кордону за мінімальний проміжок часу використовуючи електронну картку, яка містить всю необхідну для прикордонників інформацію про її власника, шляхом зчитування зазначеної інформації відповідним пристроєм.

ПЕРЕВАГИ

Електронна картка дає громадянину право на перетинання державного кордону як на в’їзд в Україну, так і на виїзд з України, по спеціально виділеному напрямку за мінімальний проміжок часу.

Так, під час проходження прикордонного контролю, власник електронної картки, на якій містяться його паспортні дані (П.І.Б., дата народження, номер і серія паспорта) передає інспектору прикордонної служби паспорт та електронну картку, яка за допомогою пристрою для зчитування інформації автоматично перевіряється по базі даних, при цьому, інспектор прикордонної служби не вводить дані вручну, а просто звіряє дані електронної картки з даними в паспорті, що значно прискорює процес перевірки документів та виключає вірогідність помилок. Дана процедура займе не більше двох хвилин.

На даний час послуга з проходження паспортного контролю за допомогою електронних карток надається в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» та «Юнаківка», а також, в місцевому пункті пропуску «Середина-Буда».

Сумський прикордонний загін проводить заходи по запровадженню електронних карток і в інших пунктах пропуску Сумської області.

ПОРЯДОК ОФОРМЛЕННЯ ЕЛЕКТРОННОЇ КАРТКИ

Оформлення електронних карток здійснюється службовою особою підрозділу охорони державного кордону за згодою заінтересованої особи на підставі письмового звернення, оформленого за встановленим зразком.

Оформлення електронної картки здійснюється на підставі паспортного документа. Вартість картки становить 17 гривень 86 коп.

Електронна картка видається після підтвердження оплати коштів для відшкодування витрат на її виготовлення через банківську установу.

Оплату можна здійснити в будь-якій банківській установі на території України і безпосередньо в міжнародних пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Бачівськ» та «Юнаківка».

ДЕ МОЖНА ОФОРМИТИ ЕЛЕКТРОННУ КАРТКУ

Оформити електронну картку можна:

1. безпосередньо в пункті пропуску «Бачівськ», звернувшись до старшого зміни прикордонних нарядів в пункті пропуску – цілодобово;

2. безпосередньо в пункті пропуску «Юнаківка», звернувшись до старшого зміни прикордонних нарядів в пункті пропуску – цілодобово;

3. у відділі прикордонної служби «Середина-Буда», за адресою: м. Середина-Буда, вул. Вокзальна, 27, тел. 05451-7-20-63 – щодня з 08.00 до 17.00.

Крім цього, з питання оформлення електронних карток, громадяни можуть цілодобово отримати консультацію за телефонами Сумського прикордонного загону: 0542-671-382, 0542-671-370.

УВАГА! 

Шановні громадяни, електронна картка не є документом, що дає право на перетинання державного кордону, а дійсна тільки за наявності паспортного документа. Передавати картку іншим особам суворо заборонено.

2_картка

2_картка

 1_картка

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...