• Головна
  • Сумські хокеїстки вибороли перемогу у збірної Чехії
09:30, 8 серпня 2019 р.

Сумські хокеїстки вибороли перемогу у збірної Чехії

У Глазго (Шотландія) триває чемпіонат Європи з хокею на траві серед жінок у другому дивізіоні.

7 серпня завершився груповий турнір. Збірна України, яка майже повністю складена з вихованок сумського хокею, грала проти збірної Чехії.

Рахунок на 6-й хвилині відкрила Євгенія Керноз, через 3 хвилини чешки зрівняли. На 21 і 43 хвилинах Вікторія Стеценко спочатку вивела нашу команду вперед, а потім подвоїла перевагу. На 48 хвилин чешки знову всього в одному м'ячі. Гра так і котилася до перемоги наших, але за 27 секунд до кінця чешки зрівнюють рахунок. Здавалося, перемогу упущено, але після низки помилок з боку обох команд м'яч опинився у воротах чеської збірної після удару Ольги Гончаренко.

Наші набирають 3 очка і більш впевнено дивляться на матчі в втішно групі за 5-8 місця, де вони зустрінуться з невдахами групи А - Уельсом і Туреччиною. У півфінал від цього квартету вийшли італійки і польки. Від нашого - Шотландія і Австрія, які ще вирішують, хто з якого місця, пише Спортклуб.