• Головна
  • У Сумах відбувся перший випуск рятувальників – командирів відділення
фото
08:30, 5 серпня 2019 р.

У Сумах відбувся перший випуск рятувальників – командирів відділення

фото

Підготовкою кадрів для пожежно-рятувальних підрозділів Сумщини вже тривалий час займається навчальний пункт загону технічної служби Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. Даний спеціалізований освітній заклад має свою історію, яка бере відлік з 1932 року, коли у м. Суми була утворена пожежно-технічна школа молодших техніків.

Нині ж навчальний пункт готує фахівців за робітничими спеціальностями: пожежний-рятувальник, машиніст насосних установок пожежно-рятувального транспортного засобу, радіотелефоніст.

2 серпня на його базі вперше відбувся випуск 15-ти слухачів, які отримали спеціальність - командир відділення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту. До цього часу здобути відповідну кваліфікацію сумські рятувальники могли лише на Харківщині в Навчальному центрі Оперативно - рятувальної служби цивільного захисту або у м. Вінниця в Вищому професійному училищі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Упродовж 4 місяців нинішні командири відділень отримували ґрунтовну підготовку із загальних та спеціальних дисциплін, удосконалювали свої професійні навички, проходили виробничу практику в підрозділах. А сьогодні рятувальникам вручили свідоцтво загальнодержавного зразка про присвоєння робітничої професії та посвідчення про підготовку з надання домедичної допомоги.

Випускників привітав заступник начальника Управління з реагування на надзвичайні ситуації Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій в області. Сергій Галат подякував викладацькому складу навчального пункту за гідне поповнення та зазначив, що нинішній випуск особливий, оскільки вперше до підрозділів прийдуть командири відділень, підготовлені власними силами пожежно-рятувальної служби Сумщини.

Завершились святкові заходи фотографуванням на згадку.

У Сумах відбувся перший випуск рятувальників – командирів відділення, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#рятувальники
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...