• Головна
  • Влада Сум відповіла на петицію про замки в дитячому парку «Казка»
10:30, 31 липня 2019 р.

Влада Сум відповіла на петицію про замки в дитячому парку «Казка»

«Закінчите ремонт замків в дитячому парку за містком недалеко від туалету ... дивитися страшно! Псує враження в парку», - йшлося у петиції, яку підтримали 262 сумчанина.

Згодом місце вала влада дала відповідь на петицію.

«Інформуємо, що КП "Сумикомунінвест" Сумської міської ради, на утриманні якого знаходиться територія дитячого парку "Казка", кожного року звертається до міської ради з приводу виділення коштів на повну реконструкцію дитячого парку "Казка", але коштів, які виділяє місцевий бюджет, на жаль, не достатньо для приведення дитячого парку "Казка" у відповідний рівень.

Додатково повідомляємо, що рішенням сесії Сумської міської ради у 2012 році кам'яні фортеці були здані в оренду строком на 25 років. Орендарі на звернення комунального підприємства щодо утримання території та приміщень в належному стані не реагують.

З огляду на вищевикладене, з метою вирішення даного питання департаментом інфраструктури міста Сумської міської ради підготовлена пропозиція до профільної депутатської комісії щодо виділення коштів на виконання вищезазначених робіт», - йдеться в офіційній відповіді місцевої влади.

Влада Сум відповіла на петицію про замки в дитячому парку «Казка», фото-1
#петиція #замки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...