• Головна
  • Відсьогодні військовослужбовці також забезпечуватимуть порядок на вулицях Сум
17:20, 30 липня 2019 р.

Відсьогодні військовослужбовці також забезпечуватимуть порядок на вулицях Сум

Згідно з розпорядженням МВС України за правопорядком у населених пунктах слідкуватимуть і військовослужбовці національної гвардії.

На інструктажі, якій відбувся сьогодні у головному управлінні Національної поліції, військовослужбовцям були роз’яснені головні принципи, на яких повинно базуватися їх несення служби по забезпеченню громадського порядку в Сумах . «Головне – керуватися у своїй діяльності законом, та дотримуватись посадових інструкцій - наголосив заступник начальника ГУНП в Сумській області Володимир Бабич. Пріоритетним напрямком роботи вашої служби має стати як найшвидше реагування на повідомлення про події. Також, невід’ємним у роботі є й взаємодія з населенням».

Військовослужбовців ознайомили з робою колл-центру, який приймає всі виклики та повідомлення про скоєння правопорушень та роз’яснили механізм взаємодії з працівниками поліції під час несення служби. Керівники ГУНП наголосили на негайному реагуванні на вказівки працівників колл-центру, надання їм всієї необхідної інформації для прийняття рішень щодо реагування на отримані повідомлення, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.

#військовослужбовці
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...