• Головна
  • Наступного року у Сумах планують облаштувати 50 нових дитячих майданчиків
14:45, 30 липня 2019 р.

Наступного року у Сумах планують облаштувати 50 нових дитячих майданчиків

Очільник міста Олександр Лисенко під час щопонеділкової апаратної наради доручив профільним структурним підрозділам запланувати облаштування наступного року мінімум 50 нових дитячих майданчиків.

Міський голова нагадав, що у 2017 році реалізовували ініціативу, коли за кошти, передбачені депутатам на виконання виборчих програм та доручень виборців на кожному окрузі встановлювали по два дитячих майданчика.

Ще 15 – за пропозицією управління капітального будівництва та дорожнього господарства та інших головних розпорядників бюджетних коштів.

«Проте до мене продовжують надходити звернення від мешканців щодо встановлення нових майданчиків для дітей. До того ж, потрібно подбати, аби на місці майданчиків, які вичерпали терміни їх експлуатації та мають бути демонтовані, з’явилися сучасніші», – зауважив Олександр Лисенко.

Тому він дав доручення опрацювати пропозиції депутатів, мешканців і визначитись із точною потребою щодо дитячих майданчиків, які будуть встановлені наступного року. Та їх має бути не менше 50.

Директору департаменту фінансів, економіки та інвестицій Світлані Липовій керманич доручив при формуванні на наступний рік пропозицій до міського бюджету обрахувати фінансування на облаштування місць для дозвілля малечі за визначеною потребою.

#дитячий майданчик
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...