• Головна
  • У Сумах триває ремонт гінекологічного відділення клінічної лікарні №1
фото
12:25, 30 липня 2019 р.

У Сумах триває ремонт гінекологічного відділення клінічної лікарні №1

фото

Сьогодні відбувся брифінг щодо інспектування проведення капітальних ремонтів у гінекологічному відділенні КНП «Центральна міська клінічна лікарня».

Про це детальніше розповіла директор КНП «Центральна міська клінічна лікарня» Валентина Домінас:

«У цьому році нам виділено 900 тис грн. на ремонт гінекологічного відділення і2,2 млн грн.– на ремонт відмостки і цоколя. Ми проводили відкриті торги, і зараз працює та фірма, яка виграла тендер. Плануємо завершити ремонтні роботи до вересня, а гінекологічне відділення – у жовтні. Тепер у нас будуть сучасні умови. Ми направлені на те, щоб покращувати не лише фахові критерії, а й комфорт перебування хворих. Окрім того, для нас дуже суттєвим було утеплення і ремонт відмостки, оскільки були з цим проблеми. Приміщення будувалося дуже давно, а зараз нові вимоги. Також цього річ ми отримали 3,2 млн грн. на обладнання: ванни для витяжки хребта, ванни для проведення лікування рук і ніг,ще багато фізіотерапевтичного обладнання, яке на сьогодні є найефективнішим».

У цьому році в багатьох сумських лікарнях проводяться ремонти. Загалом коштом міського бюджету проведено капітальні ремонти в закладах галузі «Охорона здоров’я» на суму 1568,6 тис. грн.:

-КНП «Клінічна лікарня № 4» – 488,4 тис. грн. (капітальний ремонт ліфта –71,1 тис. грн., капремонт поліклінічного відділення № 1 – 417,3 тис. грн.);

-КНП «Дитяча лікарня Святої Зінаїди» – 771,1 тис. грн. (розробка проектно-кошторисної документації по хірургічному відділенню – 316 тис. грн., капітальний ремонт ліфта по вул. Троїцька, 28 – 455,1 тис. грн.);

-КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 2» – 309,1 тис. грн. (капремонт ліфтового господарства по вул. Привокзальна, 3А – 284,6 тис. грн.. капремонт приміщень амбулаторії № 2 по вул. Привокзальна, 3А – 24,5 тис. грн.).

Тетяна Пляшник

#ремонт #гінекологічне відділення #клінічна лікарня №1
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...