• Головна
  • На Сумщину надійшло понад тисячу оновлених пакунків малюка
відео
11:30, 30 липня 2019 р.

На Сумщину надійшло понад тисячу оновлених пакунків малюка

відео

Понад тисячу оновлених пакунків малюка отримала Сумщина протягом останніх двох місяців. Вартість оновленого бебі-бокса становить майже три тисячі гривень.

Юлія нещодавно народила доньку в обласному перинатальному центрі. До виписки отримала пакунок. Він містить понад тридцять найменувань речей.Сюди додали одяг різних розмірів, бавовняну шапку, слинявчик, крем під підгузки, мило та ватні палички з обмежувачем.

«Більше стало за переліком, я так подивилася, у мене знайомі є, там було по два бодіки, по два костюмчики, а зараз уже дивлюся – і чотири є, за розмірами більше.І креми,і пелюшки – потрібна річ», – говорить породілля.

В обласному перинатальному центрі отримали 260 оновлених пакунків малюка. Перше надходження було на початку липня.

«Отримують тільки ті мамочки, які народили і з дитиною відправляються додому, чи то в інші заклади. Таке буває. Якщо жінка відмовляється від дитини, то вона не отримує пакунок», – розповідає заступниця головного лікаря обласного перинатального центру Вікторія Краснокутська.

Обласний перинатальний центр цього року отримав тисячу пакунків малюка. Видав – 906. Загалом на 2019-й рік область отримала понад п’ять з половиною тисяч пакунків малюка. Видала майже половину від цієї кількості. На кінець липня – це майже три тисячі бебі-боксів, повідомив директор департаменту соціального захисту населення обладміністрації Михайло Дубровський:

«Більша частина – це 3376 – буде розподілено на пологові будинки і частково, ті що мамочки, які народилися або прибули з інших територій, їм доносить соціальний захист».

«Питання безпеки – це першочергове. При закупці товарів, які входять в бебі-бокс мені здається, тут мають керуватися ті, хто робить пропозиції до тендерних процедур, повинні перш за все, безпекою. Тобто, не тільки навіть ціновими показниками», – говорить експертка реанімаційного пакету реформ Ірина Бєляєва.

Перші «Пакунки малюка» почали видавати породіллям при народженні дитини восени 2018 року. Оновлені бебі-бокси надійшли в область на початку червня. У травні вартість одного пакунка становила дві з половиною тисячі гривень. Цього року в області на них планують витратити понад 33 мільйони гривень, які надійдуть субвенцією з державного бюджету.

#беби бокс #пакунок малюка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...