• Головна
  • У Сумах під питанням відновлення постачання гарячої води
10:52, 29 липня 2019 р.

У Сумах під питанням відновлення постачання гарячої води

Про це сьогодні говорили на апаратній нараді при міському голові. Зокрема, директор Котельні Північного промвузла Микола Жовтобрюх поки що не впевнений, що багатоповерхівки, які перебувають на їхній території обслуговування, отримають вчасно гарячу воду:

«КППУ готується до опалювального сезону, щодо питання відновлення постачання гарячої води ведуться відповідні переговори керівництвом об’єднання. Сьогодні очікуємо відповідь».

«З 1 серпня чекаємо початок подачі гарячої води. Я думаю, вам вдасться домовитися. Я б хотів, щоб це було без втручання міського голови. На останній нараді, яка, я вважаю, була найпродуктивнішою по всіх пропозиціях, які були надані нами, пораховані вами і передані «Сумитеплоенерго», - прокоментував міський голова.

За словами мера Сум Олександра Лисенка, з 2013 року не змінювався тариф у КППУ. Також вони не виконали інвестиційну програму.

Щодо ТОВ «Сумитеплоенерго», заступник директора Надія Покутня доповіла: «Завершуємо заповнення теплових мереж. Від 1 серпня відновлюємо постачання гарячої води».

За два дні спливає термін, побачимо, чи стане обіцяне реальністю.

Тетяна Пляшник

#немає гарячої води #Сумитеплоенерго #Котельня північного промвузла
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...