• Головна
  • У будинку на Сумщині стався вибух газу: постраждав батько з двома доньками
13:20, 25 липня 2019 р.

У будинку на Сумщині стався вибух газу: постраждав батько з двома доньками

Відчувши запах в газу в приміщенні, чоловік вирішив перевірити герметичність під’єднання шлангу до балону, запаливши запальничку. І як результаті стався вибух. Чоловіка разом із двома доньками доставили до лікарні, а вибухова хвиля пошкодила вікна в приміщенні.

Подія сталася вчора в вечорі в одному з сіл Буринського району. Як встановили правоохоронці, які прибули за викликом, потерпілий напередодні самостійно проводив заміну та підключення газового балону до плити. Коли ж відчув запах газу, також самостійно вирішив провести перевірку на герметичність.Наразі постраждалі з опіками різного ступеню важкості доставили до лікарні. Найбільше постраждав чоловік. За попередніми даними, в нього опік другого ступеню з ураженням 80%тіла.В поліції ж закликають громадян бути уважними і обережними в побуті, адже в більшості нещасних випадків, що пов’язані з використанням газу саме в побуті, основними причинами є порушення абонентами правил користування газом, а також незадовільний технічний стан газових приладів. Незнання елементарних правил безпечного користування газом у побуті призводить до отруєнь чадним газом, вибухів і пожеж..Тож категорично забороняється:

1. Користуватися газовими приладами при закритих кватирках, відсутності тяги в димових та вентиляційних каналах.

2. Втручатися в роботу автоматичної системи безпеки газових приладів.

3. Проводити самостійну установку, заміну і ремонт газового обладнання.

4. Користуватися несправним газовим обладнанням.

5. Залишати працюючі газові прилади без нагляду.

6. Використовувати газ і газові прилади не за призначенням.

7. Користуватися газом при порушенні щільності кладки, штукатурки (тріщини) газифікованих печей і димоходів. Самовільно встановлювати додаткові шибери в димоходах і на димовідвідних трубах від водонагрівачів.

8. Користуватися газом після закінчення терміну дії акту про перевірку і чищення димових і вентиляційних каналів.

9. Відкривати крани газової плити, не маючи в руках запаленого сірника.

Проектування, монтаж, пусконалагоджувальні роботи газового обладнання повинні проводити спеціалізовані організації, що мають на даний вид діяльності відповідні дозволи.Самостійно встановлювати і запускати газове обладнання в роботу категорично забороняється.

Виявивши запах газу в квартирі, необхідно терміново припинити користування газовими приладами, закрити крани, не вмикати й не вимикати світло та електроприлади, не користуватися відкритим вогнем, провітрити приміщення, в якому виявлено запах газу, і викликати аварійну службу за телефоном 104.Усі аварійні виклики з ліквідації витоків газу виконуються газовим господарством цілодобово та безкоштовно.

Відділ комунікації поліції Сумської області

#вибух #балон
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...