• Головна
  • У Сумах підвищили тарифи на вивіз сміття
11:00, 25 липня 2019 р.

У Сумах підвищили тарифи на вивіз сміття

Виконавчий комітет встановив тариф ТОВ «Сервісресурс» та ТОВ «А-Муссон» на послугу з поводження з побутовими відходами, що утворюються на території міста.

Відповідне рішення члени виконавчого комітету ухвалили з огляду на зміни у чинному законодавстві, які відбулися 1 травня поточного року. Мова йде про Закон України «Про житлово-комунальні послуги», яким введено послугу з поводження з побутовими відходами.

Відтепер сумчани сплачуватимуть перевізникам сміття за єдину послугу, яка включає в себе: збір, перевезення, захоронення та утилізацію побутових відходів.

Після тривалого обговорення усіх пропозицій та зауважень, члени «міського уряду» встановили таку вартість послуги.

Для мешканців багатоповерхових будинків (з розрахунку на одну людину щомісяця) тариф на вивезення твердих побутових, ремонтних та велико-габаритних відходів становитиме: ТОВ «А-Муссон» – 24,71 грн., ТОВ «Сервісресурс» – 24,85 грн.;

для населення приватного сектору: ТОВ «А-Муссон» – 23,72 грн., ТОВ «Сервісресурс» – 20,75 грн.; для бюджетних організацій: ТОВ «А-Муссон» – 130,72 грн./м³, ТОВ «Сервісресурс» – 156,03 грн./м3; для інших споживачів: ТОВ «А-Муссон» – 162,79 грн./м³, ТОВ «Сервісресурс» – 191,32 грн./м3.

#тарифи #сміття #Сервісресурс #А-Муссон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...