• Головна
  • Прокуратура наполягає на стягненні з ПАТ «Сумихімпром» майже 800 тис грн шкоди, завданої навколишньому природному середовищу
14:30, 24 липня 2019 р.

Прокуратура наполягає на стягненні з ПАТ «Сумихімпром» майже 800 тис грн шкоди, завданої навколишньому природному середовищу

Сумською місцевою прокуратурою за результатами вивчення стану законності у сфері охорони навколишнього природного середовища встановлено, що Публічне акціонерне товариство «Сумихімпром» впродовж 2018-2019 років здійснювало скидання забруднюючих речовин зі зворотними водами в поверхневий водний об’єкт річки Псел з перевищенням нормативів гранично допустимого скиду.

За результатами опрацювання матеріалів Державної екологічної інспекції у Сумській області, якими задокументовані порушення вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів у діяльності ПАТ «Сумихімпром», встановлено, що внаслідок скиду підприємством забруднюючих речовин у річку Псел навколишньому природному середовищу спричинено шкоду в розмірі 792 тис. грн.

Оскільки правовідносини, пов’язані з відшкодуванням шкоди внаслідок допущених порушень у сфері водокористування становлять суспільний інтерес, а органом контролю дотепер самостійно не забезпечено їх відшкодування, Сумська місцева прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом.

У позовній заяві прокуратура наполягає на стягненні з Публічного акціонерного товариства «Сумихімпром» на користь Нижньосироватської об’єднаної територіальної громади Сумського району та державного бюджету України шкоди, заподіяної порушенням природоохоронного законодавства у розмірі 792 тис. грн.

Наразі Господарським судом Сумської області у справі відкрито провадження.

#прокуратура #Сумихімпром
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...