• Головна
  • Неплатники аліментів: на Сумщині 3 горе-батька розрахувалися зі своїми дітьми
11:30, 24 липня 2019 р.

Неплатники аліментів: на Сумщині 3 горе-батька розрахувалися зі своїми дітьми

Завдяки ініційованим Міністерством юстиції України новелам пакету законів #ЧужихДітейНеБуває на злісних неплатників аліментів чекають суспільно корисні роботи, кошти за відпрацювання яких у повному обсязі перераховуються на користь малечі.

Так, у Сумах батько Андрій ухилявся від сплати аліментів та на день повноліття сина накопичив борг у розмірі майже 26 тисяч гривень. За тривалу несплату належних дитині коштів, державні виконавці наклали на нього штраф у розмірі 50% від суми боргу – 13 тисяч гривень. Але достукатися до совісті боржника вдалося фахівцям юстиції Сумщини після складання протоколу про адміністративне правопорушення щодо притягнення його до суспільно корисних робіт. Не бажаючи підмітати сумські вулиці, неплатник одразу погасив всю суму заборгованих аліментів та виконавчий збір, а це понад 40 тисяч гривень.

А на Лебединщині чоловіку, який заборгував перед сином Станіславом 28 тисяч гривень аліментів, єдиним виходом стало відпрацювання коштів на суспільно корисних роботах. Неплатник, не маючи жодного виду доходів для погашення боргу, достойно прийняв покарання. Наразі батько шукає роботу, щоб сплати решту заборгованості та й надалі підтримувати чадо.

У Кролевці чоловіка також розбуркали суспільно корисні роботи. Заборгувавши перед донькою Анастасією 25 тисяч гривень, він все ж таки відпрацював частину боргу. Не бажаючи більше білити бордюри й ремонтувати під’їзди, громадянин знайшов роботу та в даний час гасить решту заборгованості, перераховуючи кошти з заробітної плати.

#ЧужихДітейНеБуває #аліменти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Сумчанин зґвалтував 18-річну дівчину та 5 годин катав її у авто, після чого знову зґвалтував
відео "Зґвалтування українського футболу": президент Альянса вибухнув після суддівського свавілля в матчі з Металістом у Сумах. ВІДЕО
До відома сумчан: Уряд змінив правила перетину кордону для протидії «Дельта»-штаму коронавірусу!
фото 2 тис доларів США за працевлаштування в медичну установу – затримано директора КНП Сумської міської ради
Оголошення
live comments feed...