• Головна
  • У сумських медичних закладах мають покращити умови стаціонару
14:28, 23 липня 2019 р.

У сумських медичних закладах мають покращити умови стаціонару

Сьогодні, 23 липня, під час засідання виконавчого комітету СМР було прийнято рішення підтриматиелектронну петицію Анни Савченко «Покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я міста Суми», розміщену на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій».

«Зроблені ремонти в палатах й стоять нові ліжка, але подушки й ковдри на них для перебування в стаціонарі хворих сумчан й досі радянського зразка (по їх вигляду й користуються ними вже не перший десяток років); то у Гінекологічному відділенні Сумського пологового будинку №1 й досі радянські ліжка із сітки й така сама проблема з ковдрами та подушками. Там лікуються майбутні мами та лежать вагітні жінки на збереженні»,- наголошує авторка петиції.

Петицію підписали 260 осіб з 250 необхідних.

Після позитивного рішення виконкому відділу охорони здоров’я Сумської міської ради протягом місяця необхідно розробити з обов’язковим проведенням консультацій з автором петиції заходи щодо вирішення порушених у електронній петиції питань, розрахувати потребу в додаткових коштах на здійснення всіх заходів згідно з петицією та звернутися до профільних депутатських комісій щодо виділення додаткових коштів.

Нагадаємо:

За даними прес-служби СМР у лікувально-профілактичних закладах Сум тривають ремонтні роботи:

У міській клінічній лікарні № 1 капітально ремонтують операційний блок на третьому поверсі, харчоблок лікарні, поліклінічне відділення № 1 на 2-му поверсі та поліклінічне відділення № 2.

Уроботі в міській клінічній лікарні № 4 – капітальний ремонт інфекційного відділення такапітальний ремонт двох ліфтів (у поліклінічному відділенні № 1 та поліклініці № 4).

У міській клінічній лікарні № 5 капітально ремонтують операційний блок операційної № 2.

У міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди ведуться роботи з капітального ремонту приміщень дитячої поліклініки № 2 по вул. Івана Сірка, капітального ремонту педіатричного відділення № 4 дитячої поліклініки № 2 по вул. О. Аніщенка, роботи з реконструкції по вул. Троїцькій інфекційного боксованоговідділення № 3 та туберкульозного відділення.

У міському клінічному пологовому будинку займаються ремонтом підвалу гінекологічного відділення.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 3 – капітальним ремонтом другого поверху та заміною віконних блоків.

Тетяна Пляшник

#стаціонар #петиція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...