• Головна
  • Відтепер в Сумах можна замовити OnTaxi
Новини компаній
09:00, 24 липня 2019 р.

Відтепер в Сумах можна замовити OnTaxi

Новини компаній

Відомий український сервіс виклику таксі заявив про вихід на ринок Сум. Відбудеться це 1 серпня 2019 року. Це буде вже восьме місто, де працює OnTaxi. Перша ж поїздка була здійснена в Харкові ще в 2016 році. Відмінність сервісу від звичайних служб - це можливість виклику через додаток, за номером та через сайт. Головна ідея - клієнт одразу знає ціну поїздки, маршрут, за яким поїде, а також може обрати додаткові опції під свої потреби.

“Нашою метою є надання клієнтам зручних можливостей для замовлення авто. Наш трирічний досвід дозволив виявити найчастіші потреби клієнтів в таксі та створити механізми для їх задоволення,” - зазначають в OnTaxi.

Зручність виклику таксі через додаток зумовлена тим, що клієнт одразу знає маршрут, за яким буде рухатися, та ціну. Також можна одразу побачити, чи є поруч з Вами авто обраного класу. Зараз замовити таксі в Сумах через додаток OnTaxi можна у класах “Стандарт” та “Комфорт”.

Коли водій взяв замовлення, клієнт бачить в додатку на мапі, де саме його авто. Це дозволяє краще спрогнозувати час на вихід.

До речі, в мегаполісах OnTaxi зручно замовити ще тому, що сервіс підтримує розрахунки готівкою і картами не тільки українських, але і закордонних банків, крім платіжних систем QIWI, ЯндексДеньги та Webmoney.

Головна особливість сервісу - кешбек 5% від вартості поїздки за маршрутом. Нараховується він за виконані замовлення в класі “Стандарт” та вище. Це своєрідні бонуси, якими можна розплатитися, якщо їх кількість покриває вартість поїздки. Побачити їх можна в меню свого акаунта.

Наразі триває набір водіїв до співпраці із сервісом. Власники машин, які відповідають вимогам безпеки та комфорту, можуть зареєструватися в спеціальному додатку та виконувати замовлення. Немає визначеного часу роботи, кожен може почати і закінчити свій робочий день, коли забажає. А можна взагалі виконати замовлення дорогою додому.

#OnTaxi #такси
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...