• Головна
  • ЧОМУ Я ГОЛОСУЮ ЗА ПАРТІЮ ІГОРЯ СМЕШКА “СИЛА І ЧЕСТЬ”
14:55, 18 липня 2019 р.

ЧОМУ Я ГОЛОСУЮ ЗА ПАРТІЮ ІГОРЯ СМЕШКА “СИЛА І ЧЕСТЬ”

В Україні багато людей слова, але мало людей справи, тому Ігор Смешко це реальна альтернатива сьогоднішнього дня. Альтернатива невігластву, кумівства, примітивізму і правовому беззаконню. Його людські, професійні та лідерські якості якраз те, чого зараз потребує країна для виходу з глибокої, затяжної кризи. Особливо з кризи недовіри влади.

Він каже прямо і просто про складні речі. Не про реформи заради реформ, а нових, якісних перетвореннях, про поліпшення якості життя і створення потужного середнього класу, про відродження професіоналізму в усіх галузях, розвиток економіки, промисловості, аграрного сектора, культури, науки, армії, дипломатії - всього того, що зробить Україну по справжньому цивілізованою державою.

І це розуміння передається тим, хто чує і бачить в ньому останню надію на відродження країни.

Він відкрито дивиться в очі співрозмовнику, тому що його життєвий шлях не заплямований корупцією, політичними квотами, аферами, злодійством, рвацтвом і брехнею.

Його шлях - це приклад чесного офіцерського служіння Батьківщині, вірності військовому обов'язку і нестяжательства під час перебування на найвищих державних посадах.

У 35 років Ігор Смешко став самим молодим в Радянському Союзі доктором технічних наук по військовій кібернетиці, зарекомендувавши себе професіоналом з великої літери і в подальшому він оточував себе тільки людьми справи та високої відповідальності.

Саме люди такого складу склали основу партії «Сила і Честь», що проголосила курс на подолання бідності та соціальної нерівності, створення потужного середнього класу та подолання авторитарно-олігархічної кланової системи.

«Не мир за всяку ціну, а справедливий світ. Чи не сировинний придаток, а побудова постіндустріального суспільства. Чи не руйнувати, а відновлювати і будувати вже сьогодні» - закликає Ігор Смешко і це знаходить відгук у серцях і головах мільйонів українців, які втомилися від потрясінь і невизначеності, від корупції і неможливості гідного життя. На ці посили так само орієнтовані члени партії, що беруть приклад зі свого лідера і ставлять громадські інтереси значно вище особистих.

У свій програмі партія «Сила і Честь» проголошує, що політична стабільність в державі можлива за умови створення декількох справжніх демократичних партій з чіткою ідеологією, орієнтованих на правовий захист безпартійних професіоналів в органах влади від можливого партійно-кланового впливу на них.

Будучи державником, Ігор Смешко наполіг, щоб у партійній програмі була чітко виражена головна задача держави - забезпечення безпеки кожного громадянина, маючи на увазі і проголошуючи особисту безпеку громадянина і його сім'ї, продовольчу та екологічну безпеку, безпеку суспільства і країни в цілому. Держава повинна гарантувати забезпечену старість, гідне медичне обслуговування, соціальне забезпечення непрацездатних громадян, матерів, які доглядають за дітьми, забезпечення житлом військовослужбовців, учасників бойових дій і військових пенсіонерів.

Цього хочуть люди, цього очікує країна, це висловлює партія «Сила і Честь» і перевірений роками політик - Ігор Смешко.

Тому наш вибір - це №2 у виборчому бюлетені.

ЧОМУ Я ГОЛОСУЮ ЗА ПАРТІЮ ІГОРЯ СМЕШКА “СИЛА І ЧЕСТЬ”, фото-1

Петро Савельєв

#смешко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...