• Головна
  • Олег Ляшко: «Державна підтримка народного виробника та інвестиції у видобуток власного газу – це ключ до процвітання Сумщини»
фото
10:15, 18 липня 2019 р.

Олег Ляшко: «Державна підтримка народного виробника та інвестиції у видобуток власного газу – це ключ до процвітання Сумщини»

фото

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко відвідав птахогосподарство і пожежну частину у Липовій Долині та зустрівся з жителями області.

Випив сире яйце, коли дізнався про дотримання екологічних стандартів на виробництві, Олег Ляшко зустрівся з колективом птахогосподарства «Птахопродукт-2007», яке розташоване у смт. Липова Долина. Щойно народний депутат Олег Ляшко потрапив на виробництво, як кинувся допомагати фасувати і складати по коробках яйця. Розмовляючи з працівниками господарства дізнався, що їхня зарплата у середньому складає 5 тисяч гривень, а працювати доводиться по 8 годин на добу. Господар виробництва Олександр Стрілець і хотів би збільшити зарплату колективу, та не може: за 12 років існування підприємства не отримав жодної копійки держпідтримки, продукцію ніхто не купує, викручується, як може.

«Прагну, щоб українці споживали якісні продукти харчування вироблені на Україні. Тому такі підприємства потрібно зберігати шляхом запровадження дешевих кредитів і державних дотацій. Тоді у людей будуть робочі місця і гарні зарплати. Ми нарешті переможем бідність в Україні » - говорить Олег Ляшко.

Жителі Липоводолинщини на зустріч з народним депутатом обурювалися відсутністю роботи і перспектив у селі. «От навіщо мені та корова, коли я віддаю молоко по 4 гривні за літру. А щоб прокормити її потрібно 7 тисяч гривень. Це ж скільки потрібно молока, щоб заробити гроші на корма корові» - обурився місцевий житель. Олег Ляшко одразу відповів: «Я пропоную запровадити державну дотацію – на кожну корову 5 тисяч гривень на рік. Також зафіксувати ціну на молоко і заборонити використання пальмової олії в Україні. Селянин не може продати молоко, а нас труять пальмовою олією. Тому, я – автор закону про заборону пальмової олії, встановлення мінімальної ціни на молоко і мінімальної орендної плати за пай, не менше 15 відсотків від його вартості» - каже Олег Ляшко.

Люди не оминули «гострої» теми, а саме космічних тарифів на газ і повної залежності від субсидій. Народний депутат України Олег Ляшко впевнений: за умови інвестицій у газовидобувну промисловість Сумщина зможе саме себе забезпечити блакитним паливом і знизити ціни на комуналку. «Видобутий газ на Сумщині повинен скеровуватися на потреби населення і таким чином газ подешевшає – немає витрат на транспортування, якщо газ видобувається в області, то чому жителі мають платити в п’ять разів дорожче за блакитне паливо? Ми вимагаємо від Президента Зеленського скасувати рішення уряду про підвищення ціни на газ. Якщо область видобуває газ, то він повинен лишатися людям» - запевнив народний депутат.

Зустрівся Олег Ляшко і місцевими рятувальниками, які в грудні 2018 року за його участі отримали нову пожежну машину.

#Олег Ляшко
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...