• Головна
  • У лікарнях Сум продовжують ремонтні роботи
10:30, 16 липня 2019 р.

У лікарнях Сум продовжують ремонтні роботи

Відділ охорони здоров’я інформує про виконані минулого тижня у лікувально-профілактичних закладах міста ремонтні роботи.

У клінічній лікарні № 1 тривав ремонт приміщень гінекологічного відділення, фізіотерапевтичного відділення, сходової клітини правого крила, розпочаті роботи по утепленню будівлі.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 1 проводились поточні ремонтні роботи в амбулаторіях № 8, № 9 по вул. Ковпака, 7.

У Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 2 тривав ремонт приміщень першого поверху в амбулаторії № 2 по вул. Привокзальна, 3а.

У клінічній лікарні № 4 проводились ремонтні роботи поліклінічного відділення № 1 по вул. Праці, 3.

Крім того, у міській дитячій клінічній лікарні Святої Зінаїди проводились роботи з капітального ремонту ліфтового господарства по вул. Троїцька, 28; розпочато роботи з капітального ремонту фасаду консультативно-діагностичного відділення № 2 по вул. І. Сірка, 3 (утеплення цоколю та частини фасаду), велись роботи з капітального ремонту отоларингологічного відділення. Розроблено проектно-кошторисну документацію та укладено договір на проведення робіт з капітального ремонту І поверху корпусу по вул. Троїцька, 28.

У клінічному пологовому будинку Пресвятої Діви Марії розпочато капітальний ремонт на І поверсі акушерського корпусу.

#лікарні #ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...