• Головна
  • Хто з сумчан залишився без води?
10:01, 16 липня 2019 р.

Хто з сумчан залишився без води?

Відділ «Служба 15-80» повідомляє жителям міста про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які виконуватимуться сьогодні і вимагатимуть відключення водопостачання.

Йдеться про будинки за адресами: вул. Г. Кондратьєва, 167/1 (заміна стояків холодної води в квартирі); вул. Р. Атаманюка, 49 (заміна труб холодної води в квартирі); пр-т Курський, 135 (заміна корінних кранів гарячої та холодної води в квартирі); пр-т Курський, 37, вул. Лесі Українки, 4 (установка лічильників гарячої та холодної води в квартирах); вул. Прокоф’єва, 25, вул. Харківська, 58А, вул. Івана Сірка, 21 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах); вул. СКД, 5, вул. Івана Сірка, 23 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирах); вул. Миру, 19 (ремонт труби холодної води на вводі до будинку); вул. Металургів, 17 (заміна корінного крана холодної води в квартирі); вул. Котляревського, 2/9 (заміна стояків холодної води в квартирі); вул. Леваневського, 26 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі); вул. Привокзальна, 10 (ремонт труби холодної води та каналізації в підвалі будинку).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.

#немає води
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...