• Головна
  • У Сумах продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю
11:00, 12 липня 2019 р.

У Сумах продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю

Цьогоріч перший пандус облаштували в будинку за адресою: пр-т М. Лушпи, 11 (144777 грн.). Там у під'їзді проживають одразу двоє чоловіків із інвалідністю. За словами дружини одного з них, з появою спуску після дворічної перерви її чоловік нарешті зможе вийти на вулицю.

Пандус у будинку за адресою: вул. Глінки, 11 ще на стадії будівництва (196250 грн). Директор ТОВ «Сумистрімбуд», яке виконує роботи, Дмитро Ніколаєнко повідомив, що об’єкт наразі готовий на 60%. Будівництво розпочали 3 липня, а вже за тиждень планують завершити. Майстер спорту України міжнародного класу Владислав Морозов, для якого роблять з’їзд, розповів, що був скептично налаштований щодо будівництва пандуса, але його прогнози, на щастя не справдились: міські посадовці вирішували питання швидко, а проектувальники взяли до уваги його пропозиції та передбачили облаштування між квартирою та пандусом приміщення для зберігання інвалідного візка, що розвантажить помешкання, в якому одна кімната.

Наступний пандус цього року будуватимуть у будинку за адресою: вул. Івана Сірка, 15 (185250 грн.), де роботи розпочнуть у серпні.

У 2019 році на будівництво пандусів у житлових будинках у міському бюджеті передбачили 500000 грн., але вишукують можливість збішення обсягів фінансування.

«Щороку в Сумах більшатиме пандусів у будинках, де проживають сумчани з інвалідністю: плануватимемо будівництво, передбачатимемо фінансування, аби всі, хто потребують таких спусків у у будинках, їх отримали», – казав Олександр Лисенко.

Торік на даний вид робіт з міського бюджету спрямували 1263970 гривень. Пандуси з'явились у п'яти будинках (вул. Інтернаціоналістів, 25; вул. Харківська 1/1 (1-й і 4-й під’їзди); вул. Г. Кондратьєва, 144/2; пр-т М. Лушпи, 29; вул. Холодногірська, 31.

За словами заступника міського голови Альони Дмітрєвкой, на обліку у департаменті соціального захисту населення з питання улаштування пандусів перебувають 20 осіб з інвалідністю. Трьом спуск зроблять у поточному році, по двох відсутня згода інших мешканців будинку, по решті 15, котрі звернулись із відповідним проханням у 2018 та 2019 роках, питання опрацьовується.

У Сумах продовжують робити пандуси в житлових будинках, де проживають особи з інвалідністю, фото-1
#пандуси
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...