• Головна
  • Сумська область э лідером з підготовки до нового навчального року
13:30, 10 липня 2019 р.

Сумська область э лідером з підготовки до нового навчального року

Про це повідомили під час засідання Координаційної ради з питань впровадження реформи у сфері освіти під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира ГРОЙСМАНА. У відеослекторному форматі участь у засіданні взяла тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

Глава Уряду наголосив: «Всім регіонам потрібно прагнути до кращого, адже умови створені для всіх однакові, але результати чомусь різни».

Міністр освіти і науки Лілія ГРИНЕВИЧ у своїй доповіді приділила Сумщині окрему увагу. «Сумська область залишається традиційним лідером з підготовки до нового навчального року. Станом на 5 липня область на 37% виконала завдання щодо підключення навчальних закладів до мережі Інтернет та закупівлі комп’ютерного обладнання, на 41% забезпечена сучасними шкільними меблями. Це другий найвищий показник по Україні».

За словами Прем’єр-міністра, цього року за принципами Нової української школи навчатиметься вже 1 млн дітей. Загальний обсяг державних інвестицій тільки в НУШ вже перевищив 7 млрд грн.

#навчальний рік #гриневич
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...