• Головна
  • У Сумах відбулось засідання постійної депутатські комісії
09:30, 10 липня 2019 р.

У Сумах відбулось засідання постійної депутатські комісії

Відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, енергозбереження, транспорту та зв’язку.

Порядок денний постійної комісії було затверджено з 20 питань. Особливу увагу депутати приділили розгляду питання «Про фінансовий та технічний стан КП «Електроавтотранс» Сумської міської ради». В ході розгляду даного питання з’ясували, що станом на 1 липня не було прийнято до відшкодування згідно з виконаними обсягами робіт кошти у сумі 8 022,2 тис. гривень.

Члени постійної комісії одноголосно прийняли рішення провести виїзне засідання постійної комісії на КП «Електроавтотранс» 11 липня для більш детального вивчення фінансового стану підприємства. Також одноголосно були підтримані питання, які стосуються дольової участі співвласників багатоквартирних будинків, у яких сума коштів перевищувала 30% від загальної вартості робіт, співфінансування заходів проведення капітальних ремонтів їхніх будинків. Заслухали інформацію від департаменту інфраструктури міста по власним протокольним дорученням.

Також було розглянуті та підтримані постійною комісією проекти рішення, які виносяться на розгляд засідання сесії міської ради. Загалом було розглянуто всі питання порядку денного засідання постійної комісії.

#депутатські комісії
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...