• Головна
  • У Сумах ремонтують тротуар по вул. Богдана Хмельницького
фото
15:00, 9 липня 2019 р.

У Сумах ремонтують тротуар по вул. Богдана Хмельницького

фото

Сьогодні, 9 липня, відбувся брифінг щодо перебігу ремонту тротуарів. Мер міста Олександр Лисенко особисто розповів про зроблене та заплановане. Власне профільних спеціалістів не було, вони, за словами мера, зайняті іншими справами.

«Зараз ми знаходимося з вами на одному з 21 проектів, які заплановано виконати в цьому році, - тротуар по вул. Богдана Хмельницького, де ремонт не робили близько 30 років. Тут асфальтне покриття було покладене просто на землю, тому ми зрозуміли, що поточний ремонт не допоможе, і вирішили робити капітальний. Сподіваємося, цього вистачить хоча б на 10 років. Всього на всі ремонтні роботи цього року закладено 20 млн грн - всі ці кошти розподілені між об'єктами. Проектна документація зроблена, - коментує Олександр Лисенко, - загалом ще плануємо здійснити ремонт 80 об'єктів».

Зазначимо, що на нараді в СМР 8 липня мер попросив комунальників уважніше готувати документацію по ремонту тротуарів у місті: «У нас бувають випадки, коли проектують повністю вулицю. Потім ми виїжджаємо і бачимо, що там вже є тротуар. Я вважаю, там, де він є і його зробили підприємці, не треба переробляти за рахунок міського бюджету. Наприклад, на тій же Іллінській частина покриття виконана і непогано збереглася. Ці ділянки треба виключити із загального проекту і заразом здешевити його».

Тетяна Пляшник

#ремонт #тротуар
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...