• Головна
  • У Сумах здійснюватимуть реконструкцію Театральної площі за старим проектом
08:30, 9 липня 2019 р.

У Сумах здійснюватимуть реконструкцію Театральної площі за старим проектом

На апаратній нараді в мерії Олександр Лисенко дав доручення повернутися до старого проекту реконструкції Театральної площі.

«Той проект, який був, він не поганий, але він, на жаль, не для нашого міста, не для нашої Театральній площі. У нас є попередній проект. Починаємо допрацьовувати перший проект, – зауважив мер Сум і додав,– та фонтани повинні працювати. Я прошу вас особисто обговорювати зі мною всі ваші пропозиції. Огорожуми поставили там, щоб працювати. І давайте це зробимо. І повірте мені: це не дуже складно. Просто відремонтувати фонтан, відремонтувати зону відпочинку.

Лише два тижні тому перший заступник мера Володимир Войтенко говорив, що скоро почнеться черговий етап реконструкції Театральноїплощі. Він говорив, що будуть об'єднувати проекти, які брали участь в конкурсі, проведеному в 2018-2019 роках. Перед фестивалем «Сурми України» фонтани огородили парканом, щоб було естетичніше.

Нагадаємо: Театральну площу реконструюють з 2013 року, коли проводили ремонт театру ім. Щепкіна, потім частково в 2015 та 2017 роках. У минулому році провели конкурс на реконструкцію Театрального майдану. Першу премію не присуджено, але бюджетні кошти витрачено. Говорили, що будуть орієнтуватися на друге місце. До речі, той проект став переможцем всеукраїнського конкурсу від Національної спілки архітекторів України, але, певно, до нього вже не повертатимуться.

Тетяна Пляшник

#театральна площа #реконструкція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...