• Головна
  • На Сумщині запрацюють 13 нових медичних амбулаторій
17:00, 8 липня 2019 р.

На Сумщині запрацюють 13 нових медичних амбулаторій

Про це під час апаратної наради повідомив начальник обласного управління капітального будівництва Анатолій Ворожко. Загальна вартість об’єктів становить майже 101 мільйон гривень.

Протягом 2019 року на Сумщині збудують 13 амбулаторій в сільській місцевості за програмою 10/90, де більшу частину складає державна субвенція, а 10% – кошти місцевої влади.

За словами начальника обласного управління капітального будівництва Анатолія Ворожка, вже завершується будівництво амбулаторій у селі Бездрик – 6,2 млн грн та смт. Степанівка – 9,5 млн грн, здача запланована на 5 серпня.

Триває будівництво амбулаторій у селах Синівка – 9,8 млн грн, Хмелів – 9,6 млн грн, Коровинці –майже 9,9 млн грн, Береза – 9,5 млн грн. та смт Угроїди – майже 9,9 млн грн. Завершення будівництва заплановано на вересень цього року.

Будівельні роботи також ведуться у селах Андріяшівка– 6,2 млн грн, Мала Павлівка – 6,3 млн грн, Корабельське – 6,4 млн грн, Кардашівка – 6,4 млн грн та Кияниця – 6,3 млн грн. Завершення цих робіт заплановано на жовтень 2019 року.

Проект будівництва амбулаторії у селі Чернеча Слобода подано до експертизи. Введення об’єкта в експлуатацію планується на кінець грудня цього року.

Нагадаємо:з 13 нових амбулаторій в Сумській області 7 амбулаторій –моно-практики, 6 – групової практики. Фінансування амбулаторій здійснюється за рахунок субвенції з державного бюджету, що складає майже 87 млн грн., та із місцевого бюджету у розмірі майже 14 млн грн. Загальна вартість об’єктів становить 100 772 686 гривень. На сьогодні вже здійснено робіт на суму майже 31 млн грн.

Проектом для будівництва всіх амбулаторій передбачається оснащення сучасним медичним обладнанням, меблями, надання доступу для маломобільних груп населення (облаштування автостоянок, пандусів, відповідних санітарних кімнат).

Тетяна Пляшник

#медична амбулаторія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...