• Головна
  • На Сумщині аграріїв закликають активно долучатися до фінансування ремонту доріг
15:30, 8 липня 2019 р.

На Сумщині аграріїв закликають активно долучатися до фінансування ремонту доріг

«Великі аграрні корпорації, які працюють на Сумщині, мають також активно долучатися до фінансування ремонту доріг»,– під час апаратної наради наголосила т. в. о. голови облдержадміністрації Ірина Купрейчик.

За її словами, якісні дороги сьогодні мають бути в пріоритеті не лише у влади усіх рівнів, а й у представників агробізнесу, який працює на цій території.

«Усі ми розуміємо, що без нормальних доріг не може бути ні активного розвитку, ні інвестиційного потенціалу Сумщини, – зазначила Ірина Купрейчик. – Підвіз дітей до шкіл, надання невідкладної медичної допомоги, розвиток туристичної галузі – усе це є там, де хороші дороги. Тому їх ремонт – сьогодні нагальне питання для всіх нас».

Начальник управління інфраструктури Володимир Дудченко нагадав, що у 2019 році на будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Сумської областіпередбачено субвенцію з державного бюджету в сумі 573,3 млн. гривень. Це на 25% коштів більше, ніж у минулому році.

Всього у 2019 році планують виконати поточний середній ремонт на 39 автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та 51 вулиці і дорозі комунальної власності у населених пунктах області.

Перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Сумській області Сергій Овчаренко зазначив, що з держбюджету виділено 302 мільйони гривень на ремонт і реконструкцію доріг державного значення.

«Наразі проводяться ремонтні роботи на трьох об’єктах, стратегічно важливих для нашої області. Зокрема, здійснюється реконструкція мостового переходу в с. Климентове. Уже освоєно 36 млн грн. із 60 млн грн. Загрози зриву графіку виконання робіт сьогодні немає, – повідомив він. – Також здійснюється капітальний ремонт дороги Київ – Суми – Юнаківка, а ремонт ділянки дороги Р65 Шостка – Глухів практично повністю виконаний, невдовзі цей об’єкт буде введено в експлуатацію».

Водночас Сергій Овчаренко повідомив, що Служба автомобільних доріг отримує дуже мало коштів на утримання доріг державного та територіального значення: «Десятки років йшло недофінансування дорожньої галузі і з кожним роком ми втрачали сотні кілометрів шляхів. До того ж великогабаритний транспорт завдає значної шкоди як старим, так і нещодавно збудованим дорогам. Коштів на ремонти не вистачає. Тому ми вчергове звертаємось до всіх місцевих бюджетів, аграріїв, промисловців і закликаємо взяти участь у співфінансуванні доріг територіального значення».

Тетяна Пляшник

#фінансування ремонту доріг #аграрії
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...