• Головна
  • Промивка Лучанського водозабору: у Сумах вода матиме запах хлору
14:02, 8 липня 2019 р.

Промивка Лучанського водозабору: у Сумах вода матиме запах хлору

Фахівці КП «Міськводоканал» із 8 по 12 липня виконуватимуть роботи з очищення, промивання та дезінфекції резервуарів чистої води (РЧВ) Лучанського водозабору.

У процесі виконання робіт здійснять злив води, очистку стін та дна від осаду, дезінфекцію хлорним розчином та промивку водопровідною водою.

Перед включенням резервуарів та подачею води, фахівці комунального підприємства обов'язково здійснюються лабораторні дослідження на відповідність води якісним показникам та допустимим нормам.

Після промивки користуватися водою можна без побоювань, хоча в перші дні вода в оселях мешканців урочища Баранівка, вул. Привокзальна, вул.Троїцька, вул. Супруна, вул. Новомістенська, вул. Горького, вул. Металургів, вул. Леваневського, вул. Праці, пр-ту Шевченко та прилеглих до них може мати ледь відчутний запах хлору.

Промивка РЧВ на водопровідних насосних станціях – це обов’язкові профілактичні роботи, які КП «Міськводоканал» проводить раз на рік для попередження негативного впливу стану резервуарів на якість води.

#вода з хлором #промивка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...