• Головна
  • У Сумах новий керівник міського пологового будинку приступила до роботи
11:00, 3 липня 2019 р.

У Сумах новий керівник міського пологового будинку приступила до роботи

З понеділка на посаді директора КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» свою роботу розпочала Ольга Чирва.

Колективу закладу її представили заступник міського голови Максим Галицький та в. о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

Посаду директора закладу Ольга Чирва обійняла, пройшовши відповідний конкурсний відбір.

У ньому вона набрала найбільшу кількість голосів від членів конкурсної комісії. Кандидатуру Ольги Чирви комісія рекомендувала керівнику відділу охорони здоров'я для заключення контракту.

Ольга Чирва народилася у Сумах у 1981 році. У 1998 році вступила на медичний факультет СумДУ, який закінчила з відзнакою у 2004 році. З 2004 навчалась у магістратурі на кафедрі акушерства і гінекології, проходила інтернатуру у Сумському пологовому будинку № 1. З 2006 року працювала в цьому ж пологовому будинку лікарем жіночої консультації. У 2010 році, у зв’язку зі вступом до очної аспірантури по акушерству та гінекології, перейшла працювати за сумісництвом ургентним лікарем акушерського відділення пологового будинку. Через два роки достроково захистила кандидатську дисертацію і була прийнята на посаду асистента кафедри акушерства і гінекології СумДУ. З 2015 року працювала лікарем акушером-гінекологом пологового будинку. Заміжня. Виховує двох синів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#керівник міського пологового будинку #Ольга Чирва
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...