• Головна
  • Сумчани набирались у запоріжців досвіду з енергоефективності
08:30, 2 липня 2019 р.

Сумчани набирались у запоріжців досвіду з енергоефективності

Представники відділу екології, енергозбереження та розрахунків за енергоносії департаменту фінансів, економіки та інвестицій, відділу охорони здоров’я та лікарень міста вивчали досвід Запоріжжя в реалізації заходів з енергоефективності.

Візит до Запоріжжя відбувся в рамках реалізації Проекту «Партнерство з модернізації: енергоефективність у лікарнях», що впроваджується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH. Разом із сумчанами досвід запоріжців вивчали представники Чернігова, Полтави, Токмака, Полог, Мелітополя, Павлограда та Маріуполя.

У перший день учасники заходу відвідали амбулаторію № 10 КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги № 6», КНП «Міська лікарня №1», а також дитячий навчальний заклад № 100 «Гармонія» з інклюзивними групами для виховання і навчання дітей з особливими освітніми потребами. На об’єктах вивчено системи опалення і гарячого водопостачання, а також упроваджено заходи з енергоефективності – встановлення індивідуальних теплових пунктів, вікон з підвищеним рівнем безпеки та систем вентиляції. Учасники заходу ознайомилися з роботою котельні на біопаливі, яка була встановлена за кошти інвестора і постачає тепло та гарячу воду КНП «Міська лікарня №1», що дозволяє економити 10% на оплаті послуг теплопостачання. Окрім того, учасники заходу відвідали Лабораторію енергоефективності та Лабораторію тепло- та гідроенергетики Інженерного інституту Запорізького національного університету, де ознайомились з принципами роботи ІТП на діючому стенді, а також принципами роботи кавітаторної установки для теплопостачання та гарячого водопостачання за рахунок електричної енергії на діючий моделі.

Наступного дня в рамках семінару заступник директора департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради Ірина Качинська- Пилипчук представила муніципальну політику в сфері енергоефективності Запоріжжя. Також учасники семінару ознайомились із сучасним обладнанням та технологіями компаній Danfoss, KAN, Rehau, Ceresit, Bosch, Ecothermo engineering, які широко застосовуються під час впровадження енергоефективних заходів на об’єктах комунальної інфраструктури.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#енергоефективність
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...