![](https://s.0542.ua/section/logo/upload/pers/44/logo.png?20240727)
17:00, 26 червня 2019 р.
На Сумщині поліція перевіряє всі повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства
Так, сьогодні, до Конотопського відділу поліції надійшло повідомлення від спостерігача громадської мережі «Опора» про те, що в центрі міста розповсюджуються агітаційні матеріали однієї з політичних партій без вихідних даних. Слідчо-оперативна група, що негайно виїхала на місце події, вилучила агітаційний матеріал та опитала свідків.
«Як з’ясувалась, на вказаних газетах дійсно відсутня інформація про вихідні дані, - говорить Олег Переход, начальник Конотопського ВП в Сумській області, - що є порушенням ч.2 ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А саме виготовлення бо розповсюдження друкованих матеріалів передвиборчої агітації які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, її тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.»
Відносно порушника, яким виявився один з місцевих активістів, правоохоронцями складено адміністративний протокол. Остаточну крапку за цим фактом поставить суд.
Нагадаємо, що санкція порушеної статті передбачає адміністративну відповідальність у вигляді штрафу, повідомляє відділ комунікації в Сумській області.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:41
Вчора
15:51
Вчора
15:01
Вчора
13:22
Вчора
12:34
Вчора
ТОП новини
Оголошення
09:53, 25 липня
19
14:17, 15 липня
1
17:48, 13 липня
2
16:31, 19 липня
6
live comments feed...